Кирило Тимошенко написав заяву на звільнення з Офісу Президента: що ще відомо?! (фото)

Опубликовано 2023/01/24 - 07:43

Нещодавно в українських ЗМІ з'явилась інформація, що готуються великі кадрові зміни в Офісі Президента. Так, сьогодні заступник голови Кирило Тимошенко підтвердив своє звільнення з ОП. При цьому повідомляється, що мають звільнити й ряд голів обласних ОДА, серед яких і Олександр Старух. При цьому, за даними ЗМІ, кадрові зміни очікуються і у Кабінеті міністрів України. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, що на минулому тижні з'явилась інформація, що планується звільнення замголови Офісу Президента Кирила Тимошенко. Про це повідомляли українські ЗМІ, а також народний депутат. Також повідомлялося, що звільнити можуть кількох голів ОДА, що пов‘язані з Тимошенком, серед них називали і Олександра Старуха.

Вчора, 23 січня, у вечірньому звернення Президент України Володимир Зеленський анонсував великі кадрові рішення. Також Президент виніс рішення щодо РНБО, згідно з яким чиновникам буде заборонено виїзд за кордон. Тільки по службовому відрядженні.

Так, сьогодні зранку, 24 січня, Кирило Тимошенко підтвердив своє звільнення з Офісу Президента. В своєму Телеграм-каналі він опублікував фото з заявою.

"Дякую Президенту України Володимиру Зеленському за довіру і можливість робити добрі справи кожного дня і кожної хвилини. Дякую кожному очільнику обласних військових адміністрацій. Ми з вами змогли побудувати найпотужнішу команду в країні. Ви дійсно круті. Ви справжні воїни світла! Дякую мерам міст. За конструктив в суперечках. Дякую крутій команді  Директорату з питань регіональної політики Офісу Президента. Без вас нічого б не було. Дякую всім українцям за довіру до нашої справи. Дякую ЗСУ - що вберегли і бороните нашу країну. Дякую дружині і сину. За розуміння і підтримку. Честь маю! До зустрічі. З повагою, Кирило Тимошенко",- написав чиновник.

На сайті Президента України вже було опубліковано відповідний указ про звільнення Тимошенко з посади заступника голови Офісу Президента.

Українські ЗМІ повідомляють, що на місце Тимошенко планують призначити очільника військової адміністрації Київської області Олексія Кулебу. Водночас сам Тимошенко може очолити Херсонську область, про що повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на свої джерела у ОП.

До того ж в УП з посиланням на джерела у складі РНБО та Кабміну зазначили, що зі своїх посад, найімовірніше, підуть голова Херсонської ОДА Ярослав Янушевич, Дніпропетровської - Валентин Резніченко, Запорізької - Олександр Старух, Сумської - Дмитро Живицький.

Тим часом кадрові зміни очікуються і у складі міністрів України, зокрема, звільнення загрожує міністру енергетики Герману Галущенку, про що повідомили джерела видання "Obozrevatel". Упродовж цього тижня також можуть розглядатися звільнення наступних осіб:

- міністра із питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна;
- міністра спорту Вадима Гутцайта;
- міністра освіти Сергія Шкарлета;
- міністерки у справах ветеранів Юлії Лапутіної.

За словами джерел, рішення про звільнення Гутцайта й Рябікіна обговорюють в Офісі президента, а Шкарлета й Лапутіної на рівні Верховної Ради.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1564. Теги:
Поделиться: