На мітингу в Запоріжжі містяни підписали звернення до мерії: подробиці (фото, відео)

Опубликовано 2023/09/29 - 13:03

Сьогодні в Запоріжжі під стінами мерії пройшов ще один мітинг місцевих жителів, щодо недоцільного використання грошей з бюджету. Там містяни підписали звернення до міської влади та в.о.мера Анатолія Куртєва про розподіл бюджету. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, 24 вересня, в Запоріжжі пройшов мітинг щодо недоцільного виділення коштів із міського бюджету, на якому містяни закликали перерозподіляти кошти на ЗСУ. Після цього у середу, 27 вересня, пройшла сесія міської ради. Там депутати ухвалили рішення про перерозподіл 50 мільйонів гривень на обороноздатність, з яких 27 мільйонів мають йти на закупівлю дронів для ЗСУ.

Однак пізніше один з волонтерів та організаторів мітингу розповів про велику кількість нюансів у питанні перерозподілу коштів на обороноздатність. Зокрема, йдеться про те, що міська рада виділила більше коштів на капітальний ремонт будівлі управління Нацполіції ніж на закупівлю дронів

Через це сьогодні в Запоріжжі організували ще один мітинг з приводу виділення бюджетних коштів на незрозумілі та непотрібні ремонти. Ще однією причиною для мітингу була заява депутата Михайла Прасола про те, що гроші на дрони насправді виділять субвенцією. Це й обурило містян.

Dizayn-bez-nazvi-_2_.jpg

Так, під стінами мерії зібрались запоріжці, вони підписали звернення з вимогами до депутатів та міської влади щодо цього. Підписували його, буквально, на колінках.

Після до мітингувальників вийшов один із представників мерії та запевнив у тому, що гроші з бюджету виділять не субвенцією, а повною сумою у 27 мільйонів гривень.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1736. Теги: митинг мэрия
Поделиться: