У Запоріжжі пройшла протестна акція під стінами мерії (фото, відео)

Опубликовано 2023/09/24 - 11:56

🚧❗️🔊Сьогодні, 24 вересня, біля міськради пройшов мітинг проти витрати коштів на ремонти тротуарів і виділення цих коштів на підтримку ЗСУ. Від мерії ніхто не вийшов для розмови з містянами (хоча, чесно кажучи, сьогодні вихідний). Митингуючі у свою чергу склали меморандум, вимагаючи від міської влади розпустити громадську раду. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, влітку в Запоріжжі спалахнув скандал - мерію розкритикували за те, що гроші з міського бюджету виділили на чергову заміну бруківки на центральному проспекті Запоріжжя, а не на дрони для українських військових. До того ж нова тротуарна плитка, яку виклали на центральному проспекті Запоріжжя,  буквально попливла після першого сильного дощу. Так, у районі вулиці Гагаріна вона просто пішла хвилями. Нещодавно "ЗаБор" писав, що в мерії заявили про те, що не можуть відмовитися від ремонтів доріг на користь дронів для військових.

У відповідь на це місцеві активісти проведуть мітинг на підтримку перерозподілу грошей з ремонту доріг на дрони для українських військових.

"Годі закладати гроші в бруківку, поки волонтери та запоріжці  збирають на дрони самостійно! В 30 км від Запоріжжя лунають постріли артилерії, а в самому Запоріжжі щодня виходять гучні розслідування про чергову корупційну оборудку на багато мільйонів.Перенаправлення цих грошей з кишень посадовців на потреби армії це питання не лише боротьби з корупцією, а й колективної безпеки українського народу", - писали активісти.

Мирний мітинг пройшов сьогодні, 24 вересня, біля Запорізької міської ради об 11:00. Після протестної акції біля міської ради, запоріжці пішли далі по проспекту - до площі Фестивальній. 

І якщо біля мерії можна було нарахувати коло 200 протестуючих, то вже на Сталеварів їх кількість збільшилась щонайменше до 300. 

Сама акція йде під назвою "Гроші на ЗСУ", а основне гасло мітингуючих: "Гроші на фронт!". 

Протестуючі склали меморандум стосовно свої вимог і передали їх владі. 

Так, у меморандумі вони вимагають розпустити громадську раду при мерії і зібрати раду з волонтерів, які більш досвідчені, куди зараз потрібно витрачати гроші. 

Так, протестні мітинги проти недоречних бюджетних трат проходили вже у Києві, Одесі, Львові.

Нагадаємо, що на Запоріжжі зараз проводять реконструкцію стели на в'їзді в область. Пресслужба ЗОВА не може відповісти, яка необхідність такої реконструкції й навіщо вона проводиться.

Фото, відео

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1166. Теги: митинг
Поделиться: