Голова Запорізької ОВА анонсував чистки апарату та перевірки чиновників на поліграфі (відео)

Опубликовано 2023/10/04 - 21:46

Очільник Запорізької області Юрій Малашко після серії корупційних скандалів в ЗОВА,  зробив заяви стосовно нещадної боротьби з корупцією. Так, він повідомив про перші кадрові рішення, які будуть вже до кінця цього тижня. А також оголосив, що ті, хто готові працювати із ним, повинні негайно дати згоду на проходження перевірки на поліграфі. Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, Запорізька ОВА вже не раз потрапляла у гучні корупційні скандали за головування Юрія Малашко. Так, нещодавно в Запоріжжі був затриманий, на отриманні хабаря, Анатолій Ченцов, якого називали радником голови ЗОВА та заступником начальника департаменту АПК облдержадміністрації. Цю інформацію оприлюднила ексзаступниця голови Злата Некрасова, але в Запорізькій ОВА зберігали тишу і ніяк це не коментували. Майже через тиждень після скандалу очільник ЗОВА дав коментар журналістам, де заявив, що Ченцов не є його радником, однак не заперечив того, що той дійсно взяв взятку, заявивши що ведеться розслідування ДБР.

Також за каденції Юрія Малашко, виник скандал із виділенням коштів на ремонт доріг у прифронтових територіях Запорізької області, які знаходяться під постійними обстрілами рашистів. Загальна сума, яку планували виділити, майже 300 мільйонів гривень. Серед останніх скандалів також є початок реконструкції стели Запорізької області, яка встановлена на кордоні з Дніпропетровською областю. Містяни не розуміють доцільність такої реконструкції в воєнний час, а в пресслужбі ЗОВА не можуть пояснити навіщо вона проводиться.

А вже цього тижня вибухнув новий скандал. Так, стало відомо, що Запорізька ОВА збиралася сплатити 59 млн гривень компанії за будівельні роботи, які та нібито проводила у Льодовій арені в Мелітополі вже під час російської окупації. За даними українського ЗМІ, це рішення підтримав голова адміністрації Юрій Малашко та чинний мер Мелітополя Іван Федоров. На цей час платіжка застрягла на перевірці, а правоохоронці органи зацікавились "обставинами" виконання договору.

Варто зазначити, що після серії гучних скандалів з'явилась інформація, що очільника Запорізької ОВА Юрія Малашко готуються відправити у відставку. Доля голови ЗОВА повинна була вирішитися 2 жовтня. На цей час вже була відома кандидатура нового очільника області. Але... голові ЗОВА далі другий шанс, повідомили джерела в ОП. І після цього він почав діяти. 

Так, сьогодні Юрій Малашко заявив, що будь-які прояви корупції в будь-якій гілці влади, особливо у воєнний час, неприпустимі та огидні за своєю суттю. І вони жорстко будуть придушені, запевняє Малашко.

"Я попереджав про це всіх співробітників державних структур, які прийшли працювати одночасно зі мною або дісталися “у спадок” - від моїх заступників і радників до рядових чиновників військових адміністрацій територіальних громад.

Повністю підтримую ідею, що корупціонери у воєнний час мають прирівнюватись до терористів та знищуватись силою закону. Боротьба із тероризмом була моїм профілем роботи в СБУ. Вже ініціював службові розслідування стосовно деяких посадовців, перші кадрові рішення будуть до кінця цього тижня.

Закликаю всіх, хто ще готовий працювати зі мною на засадах законності та відкритості, негайно дати згоду на проходження перевірки на поліграфі - детекторі брехні. Боятися правди не варто, а от ті, хто має якісь приховані наміри та темні схеми в голові - нам не по дорозі!", - оголосив очільник області (ВІДЕО)

Просмотров: 464. Теги: Юрий Малашко
Поделиться: