Запоріжжя опинилось в антитопі міст за відсотком витрат на ЗСУ з міського бюджету

Опубликовано 2024/04/02 - 12:18

Минулого року обласні центри України спрямували на підтримку обороноздатності загальну суму у 20 мільярдів гривень. Аналітики склали топ міст за відсотками з бюджету, які міська влада виділила на ЗСУ. Так, найбільше виділив Житомир - аж 38%, а от Запоріжжя опинилось в антитопі й зайняло третє місце з кінця з 4% з бюджету на ЗСУ. Докладніше - "ЗаБор".

Відповідний рейтинг склали на аналітичному ресурсі "UA War Infographics".

Так, найбільше у відсотковому співвідношенні від усіх видатків на армію віддав Житомир - (38% від усіх витрат бюджету) 1,3 млрд гривень та Хмельницький (37%) - 1,5 млрд гривень. 

Найбільше в плані суми грошей за 2023 рік виділив бюджет Києва - 8,9 млрд гривень (14% від усіх витрат бюджету)

Запоріжжя теж "у топі", але з іншого кінця. Наше місто минулого року на оборону спрямувало 276 млн, що складає лише 4% від загальних видатків бюджету. Таким чином Запоріжжя опинилось на третьому місці з кінця. Менше коштів на ЗСУ виділили лише Вінниця та Харків - 118 млн та 272 млн гривень відповідно.

Варто зазначити, що цьогоріч запланована сума підтримки ЗСУ від Запоріжжя складає вже 350 млн грн. Так, на останній сесії міська рада ухвалила виділення додаткових 150 млн в оборонний фонд ОВА. Ще 200 спрямує саме місто Запоріжжя спрямує на підтримку армії, з них 50 млн підуть на закупівлю дронів.

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що в 2024 році міська влада Запоріжжя хотіла направити на потреби оборони менше грошей ніж минулого року.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1297. Теги: бюджет ВСУ рейтинг
Поделиться: