В Запоріжжі жінці, з якої взяли 11 тисяч за призму з зображенням її загиблого чоловіка, повернули гроші

Опубликовано 2024/03/01 - 12:22

Тиждень тому дружина загиблого військового розповіла, що їй довелось заплатити 11 тисяч гривень, щоб в центрі міста встановили призму з ім'ям її чоловіка. Так, тепер стало відомо, що після розголошення цієї ситуації, жінці відшкодували кошти, які вона заплатила. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що 24 лютого, в другі роковини початку повномасштабного вторгнення рф, в центрі Запоріжжя вшанували пам'ять загиблих запорізьких героїв. Тоді було відкрито, ще 20 нових призм з іменами українських військових.

Тоді ж дружина загиблого військового Юрія Дєдушева, якому встановили призму, розповіла, що близько 2-х місяців вона домагалась встановлення призми вшанування пам'яті, однак їй відмовляли. Тільки після того, як жінка сама запропонувала заплатити за виготовлення призми 11 тисяч гривень, це погодились зробити.

Так, через тиждень після розголошення цієї історії у соцмережах та ЗМІ, Олександра повідомила, що їй відшкодували кошти, які вона заплатила Про це жінка повідомила у своїй соцмережі.

"Мені відшкодували гроші за встановлення призми. Вчора повернули 11 тисяч гривень та вибачилися. Тим часом мені пишуть багато знайомих і незнайомих людей з питанням: а як же встановити призму? Відповідаю.
1. Відстоюйте свої права і не бійтеся про них гучно заявляти.
2. Обʼєднуйтеся - як кажуть, один в полі не воїн. Чим більше таких родин буде, тим більший шанс, що несправедливостей у вшануванні героїв не буде.
3. Шукайте різні шляхи, як достукатися до влади та медіа. На жаль, в моєму випадку довелося дуже гучно привертати увагу до проблеми. Ви теж маєте бути готові до цього за потреби, а не чекати, що хтось вам на блюдці все принесе", - написала Олександра.

У своєму пості жінка також зазначила, що після розголошення її історію розповсюджували навіть рашистські та колаборантські пабліки.

"Окремий привіт хочу передати оркостану. В колаборантських пабліках, звісно ж, не могли пройти повз, щоб не написати кілька гидотних слів про цю ситуацію. Тим не менш, в результаті ми бачимо результат: я не побоялася публічно розповісти про це і мені вдалося досягнути справедливості. А чи можуть подібним похизуватися в раші чи в окупації? Тож, перш ніж злорадіти, не завадило б підійти до дзеркала і подивитися на себе і своє становище. Цікаво а про відновлення справедливості в орківських пабліках теж напишуть? Чи це вже не настільки цікаво?)))", - пише Олександра в соцмережі.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1457. Теги: Алея Героїв память
Поделиться: