В Запоріжжі встановили нові 20 призм на Алеї Героїв з іменами загиблих запорізьких військових (фото)

Опубликовано 2024/02/24 - 15:10

Сьогодні, 24 лютого, на другі роковини початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, в Запоріжжі розширили Алею Героїв. Так, було додано 20 нових призм з іменами загиблих військових, які родом із Запоріжжя. На сьогодні на Алеї в центрі міста розміщено вже майже 100 призм. Докладніше - "ЗаБор".

В центрі Запоріжжя, на бульварі Шевченка, сьогодні, 24 лютого, вшанували пам'ять загиблих українських героїв. Зокрема було розширено Алею Героїв, де встановлюють блакитно-жовті призми з іменами полеглих захисників. 

Так, з'явилось ще 20 нових призм з іменами полеглих героїв Запоріжжя.

"Алея Героїв" доповнилася іменами ще двадцяти запорізьких захисників, які віддали своє життя за Батьківщину. Кожен мешканець нашого козацького Запоріжжя повинен бачити і знати, кому має дякувати за те, що продовжує жити у вільному українському місті. Величезна вдячність кожному запорізькому Герою. Молимося за усіх земляків, який зараз воюють, і бережемо світлу пам'ять тих запоріжців, які тепер захищають нас на небесах. Сил і витримки усім рідним і близьким", - написав в.о.мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Відомо, що станом на сьогодні Алея Героїв у Запоріжжі вже нараховує 94 прізвища. Повідомляється, що міська рада зараз опрацьовує ще близько 300 заявок на вшанування пам'яті воїнів. Ймовірно, для Алеї Героїв шукатимуть нову концепцію, оскільки в сьогоднішньому форматі призми просто не буде, куди ставити.

Дякуємо кожному українському військовому, який віддав своє життя за вільну Україну, а також кожному бійцю, який продовжує захищати країну від терористів. Вічна слава та пам'ять героям України!

 

Просмотров: 711. Теги: Алея Героїв военные память
Поделиться: