В Запоріжжі завершилися розбір завалів багатоповерхівки: залишились люди, які вважаються зниклими (фото)

Опубликовано 2023/03/05 - 21:01

Про завершення пошукових в Запоріжжі на будинку, в який вдарили росіяни ракетою, повідомлять відразу і мерія, і ДСНС. 13 людей - загиблих і є ті, що вважаються безвісті зниклими. Але тут у поліції щодо цих людей одна цифра й зовсім інша у мерії. Детальніше - "ЗаБор"

Нагадаємо, що вночі 2 березня війська рф завдали ракетного удару по житловому будинку у Запоріжжі. Так, 2 березня вночі російські окупанти нанесли ракетний удар по житловому будинку у Запоріжжі.

3 березня повідомлялось, що кількість загиблих зросла до 5 людей. А зранку 4 березня ДСНС заявили про те, що вже знайдені тіла 10 загиблих.  Вчора, 4 березня, вже була інформація про 11 знайдених тіл

На ранок 5 березня було відомо про 13 загиблих

"Запоріжжя. Розбір завалів зруйнованої багатоповерхівки завершено. На жаль, загинули 13 людей, з них маленька дитина. Щирі співчуття рідним. 
Дякую команді професіоналів, які приймають цей виклик долі. Запорізькі рятувальники, мобільна оперативна група фахівців із Києва, наші психологи та Мобільний  рятувальний центр швидкого реагування. Кожен з вас має велике серце та робить важливу справу - рятує життя", - повідомив сьогодні ввечері голова ДСНС України Сергій Крук. 

Про закінчення робот оголосив і в.о.мера Анатолій Куртів у соцсмережі. 

"Завершилися пошуково-рятувальні роботи у будинку, який 2 березня був жорстоко зруйнований ворожою ракетою. Тієї ночі росіяни вбили 13 мирно сплячих людей  – чоловіків, жінок, маленьку дитинку… Ще п’ятеро людей зараз вважаються зниклими безвісти…

Це велике горе для усього Запоріжжя. Тому завтрашній день оголошується у нашому місті Днем жалоби. Давайте разом вшануємо світлу пам’ять кожного, чиє життя назавжди обірвалося тієї трагічної березневої ночі.

А ще давайте подякуємо рятувальникам ДСНС, які майже чотири доби, без перепочинку, і вдень, і вночі, розбирали завали. Вони – наші герої. Низький їм уклін. За важку і виснажливу понаднормову працю. За оперативність. За кожне врятоване життя", - заявив Куртєв.

Але в прес-службі Нацполіції Запорізької області дають інші цифри стосовно безвісті зниклих і наполягають на свої даних. 

За даними поліції:
- загиблі - 13 людей (9 жінок, 3 чоловіка, 1 дитина),
- травмовані 8 (4 чоловік і 4 жінки), шпиталізовані до 5 міської лікарні - 3, до 9-ої міської лікарні - 1;
- безвісті відсутні - 2 (1 жінка і 1 чоловік). 

Просмотров: 1142. Теги: терроризм
Поделиться: