Кількість загиблих у Запоріжжі, в результаті російського ракетного удару, продовжує зростати (фото, відео)

Опубликовано 2023/03/05 - 10:53

Кількість людей, що загинули внаслідок ракетного удару, який зруйнував житловий будинку у Запоріжжі, зросла до 13 осіб. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС регіону. Детальніше - "ЗаБор"

Нагадаємо, що вночі 2 березня війська рф завдали ракетного удару по житловому будинку у Запоріжжі. Так, 2 березня вночі російські окупанти нанесли ракетний удар по житловому будинку у Запоріжжі. Вчора вже повідомлялось, що кількість загиблих зросла до 5 людей. А зранку 4 березня ДСНС заявили про те, що вже знайдені тіла 10 загиблих.  Вчора, 4 березня, вже була інформація про 11 знайдених тіл

Ще про двох людей, що знайшли під уламками повідомили в ДСНС. З-під завалів дістали тіла жінки ти її літньої матері. Зараз вже офіційно відомо про 13 загиблих, серед них одна дитина.

По оперативній інформації станом на 5 березня на 11:00, комунальні служби вивезли понад 893 тонни будівельних уламків з місця трагедії. 

Ще п’ятеро людей вважаються безвісти зниклими. Співробітники ДСНС врятували 11 осіб. Як повідомляє міська влада, 4 людини з них знаходяться в лікарнях. 

Під час розбору завалів врятували також трьох котів та собаку.

Рятувальники продовжують працювати цілодобово.  

Просмотров: 1120. Теги: терроризм
Поделиться: