Останній день роботи АШАНу в Запоріжжі: як це було і що буде на його місці?! (фото, відео)

Опубликовано 2024/03/04 - 13:39

Вчора у Запоріжжі був останній робочий день гіпермаркету АШАН у Запоріжжі, тепер він перейшов лише на онлайн замовлення. Так, в день закриття в магазині не було тотальних знижок, однак при цьому було доволі людно. Працівники АШАНу вважають, що до осені на місці АШАНу нічого не відкриють. Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, в січні компанія АШАН офіційно підтвердила, що вони закриють свої магазини у Запоріжжі та Кривому Розі. Тоді в заяві компанії говорилось, що в цих містах вони переходять в онлайн-формат роботи. Фізичні магазини закриються для покупців вже у квітня 2024 року. Офіційно, причина закриття - це закінчення договору оренди. Вже в лютому "ЗаБор" писав, що АШАН активно готується до свого закриття. А пізніше стало відомо, що останній день роботи АШАНу в Запоріжжі буде 3 березня.

Так, день закриття гіпермаркету АШАН у Запоріжжя пройшов вчора. Там побував кореспондент "ЗаБору".

В неділю в магазині було доволі людно, адже, ймовірно, містяни думали, що у всіх відділах будуть знижки на товари. Однак у відділах техніки, товарів для машин, одягу, побутових засобів знижок фактично не було, тому товари в цих відділах залишились майже не розкупленими

Водночас найбільшим попитом серед запоріжців в останній день АШАНу користувались відділи, в яких саме були знижки, зокрема алкогольний. Варто зазначити, що вже не працювали такі відділи, як овочевий, рибний, випічка та молочний. Тут товарів не було взагалі.

Не дивлячись на те, що людей в гіпермаркеті було доволі багато, великих черг на касах не утворювалось (максимум 7-8 людей). Все через те, що в останні дні тут знову працювали й каси самообслуговування.

Кореспондент "ЗаБор" знову поспілкувався з працівниками АШАНу щодо того, що ж можуть відкрити на місці гіпермаркету. Так, позиція у всіх різна - хтось вважає, що може зайти "Сільпо". Так, під час першого виходу АШАНу з ТРЦ "Сіті Мол" саме "Сільпо" мало зайти на ці площі.   Інші вважають, що навряд чи поки тут щось відкриється. Адже ніхто їм не пропонував роботу у новій мережі і про це зараз не йде мова. Орендарі "City Mall" також кажуть, що не знають чи буде щось на місці АШАНу і офіційною інформації вони не мають.

До речі деякі робітники АШАНу заявили (на умовах анонімності), що до осені 2024 на місці АШАНу нічого не буде, бо будуть вестись роботи з перепланування приміщень. За їх словами, цю площу можуть розбити на менші магазини. І навряд тут можуть відкритись такі великі мережі, як "Сільпо" або "Варус". Все це через політику ТЦ закриватись під час повітряних тривог.

Доля АШАНу та мережа в Росії

CEO Auchan Україна Марта Труш зазначила, що попри закриття магазинів в Кривому Розі й Запоріжжі, вони будуть доступні онлайн. Інтернет-магазин продовжує працювати як раніше. 

Чи вийшов "Ашан" з ринку Росії? Всупереч заяві французької мережі про припинення бізнесу в Росії, магазини надалі продовжують працювати в країні-агресорі.

Щобільше, французький ритейлер зареєстрував у Росії нову торгову марку, яка дослівно перекладається як "Рідний, і все тут". Тому з упевненістю можна припустити, що вони розширюють сферу діяльності в Росії або ребрендують свою російську мережу. До речі, Ашан у Росії працює автономно, без інвестицій з боку материнської компанії.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 6271. Теги: АШАН ТРЦ Сити Молл
Поделиться: