В Запоріжжі управляюча компанія 4 роки не реагує на протікаючий дах та стелю, що обвалюється у багатоповерхівці (фото)

Опубликовано 2023/06/01 - 15:22

У центрі Запоріжжя протягом 4-років протікає дах у багатоповерховому будинку. За словами місцевих жителів, мерія, контакт-центр та управляюча компанія ніяк не реагують на їх скарги. А після нещодавньої непогоди в одній із квартир і зовсім обвалився кусок стелі. Докладніше - "ЗаБор".

Місцева жителька будинку за адресою проспект Соборний,177 (поблизу Макдональдсу на пр.Металургів) розповіла "ЗаБору" про проблему їхнього дому.

Так, за її словами у 10 під'їзді  вже близько 4-х років протікає дах. Вона розказала, що вони неодноразово зверталися до управляючої компанії "Запоріжремсервіс", однак ті ніяк не реагують. Також мешканці звертались у мерію та у контакт-центр "15-80", однак майстер так і не прийшов до їх будинку.

При цьому під час 5-годинної зливи, що була в Запоріжжі у вівторок, 30 травня, їх під'їзд знову підтопило. А також внаслідок непогоди в одній із квартир 10-го під'їзду у ванній кімнаті обвалився кусок стелі. 

Варто зазначати, що багато запоріжців після останньої сильної негоди скаржаться на те, що їх під'їзди та квартири затопило водою.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 952. Теги:
Поделиться: