В Запоріжжі за добу випала рекордна кількість опадів (фото, відео)

Опубликовано 2023/05/30 - 22:29

Сьогодні у Запоріжжі та Запорізькому районі за 5 годин негоди випала майже двомісячна норма опадів за даними Гідрометеорологічної служби. Так, у місті був справжній транспортний колапс з потопом на дорогах. Запоріжці скаржилися на протікаючи дахи, вода зливались у підїзди та у жилі квартири. На дороги та  тротуари падали дерева. Детальніше - "ЗаБор"

30 травня у Запоріжжі та Запорізькому районі за перші три години випало 42 мм, така кількість опадів відповідає місячній нормі. А за 5 годин негоди випала майже двомісячна норма опадів - 76.8 мм. 

Найінтенсивніша злива спостерігалась з 14 до 15 години, коли у місті було зареєстровано стихійне метрологічне явище - 30 мм за одну годину, повідомляє прес-служба ДСНС регіону.

Внаслідок несприятливих погодних умов у декількох районах міста Запоріжжя падали дерева на проїжджі частини дороги. Рятувальники повідомляють, що вони розпиляли 3 дерева та прибрали їх з автошляхів.

Через велику кількість опадів відбулося підтоплення територій підвальних приміщень житлових будинків, складських та офісних приміщень, крім того одна з лікарень міста. Рятувальники за допомогою мотопомп відкачали понад 100 куб.метрів води, а також показали цей процес на відео. 

Цікаво, що мерія жодним словом не коментує сьогоднішні події. А запоріжці і ЗМІ бачили, що зливозводи комунальні служби почали чистити лише після того, як дощ припинився. 

Нагадаємо, що сьогодні під Запоріжжям в дощ розмокла і впала стіна приватного будинку, яка привалила літню жінку.

Просмотров: 983. Теги: потоп ливень непогода
Поделиться: