Несподівано з'ясувалось, що міська влада Запоріжжя наприкінці 2022 року витратила 18 млн грн на прочистку зливової каналізації

Опубликовано 2023/05/31 - 16:06

Вчора, 30 травня, у Запоріжжі через багатогодинну зливу та забиті зливозводи більшість доріг міста опинилися затоплені. Так, стало відомо, що наприкінці 2022 року мерія замовляла прочистку зливової каналізації й витратила понад 18 мільйонів гривень. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" розповідав, що через сильну зливу у Запоріжжі стався тотальний колапс. За даними Гідрометеорологічної служби, вчора, 30 травня, у Запоріжжі та Запорізькому районі за 5 годин негоди випала майже двомісячна норма опадів.

Так, у багатьох частинах міста через забиті зливозводи затоплювало дороги, машини, буквально "плавали" а також утворювалися справжні "фонтани"

Як з'ясувалося, ще восени 2022 запорізька міська влада таки ж замовляла прочистку зливової каналізації, передає "Запорізький центр розслідувань". За даними на сайті електронних закупівель, по всьому Запоріжжю прочищали "зливки" фірма "Пламбер", яка робить це вже декілька років. 

Наприкінці жовтня 2022-го року з даною компанією було укладено договір на 19,8 мільйона гривень. До кінця минулого року фірма "Пламбер" виконала всі роботи й взяла за свої послуги трішки менше ніж 18,7 мільйона гривень.

У договорі, що розміщений на "Прозорро" вказано майже 40 вулиць-ділянок, де мали прочищати зливову каналізацію. Однак не дивлячись на все це, вчора, через зливу майже все Запоріжжя було затоплене дощовою водою. 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1093. Теги:
Поделиться: