В Запоріжжі у Дубовці почали зрізати старі атракціони: офіційний коментар КП (фото, відео)

Опубликовано 2023/09/27 - 15:47

На цьому тижні з'явилась інформація про те, що у центральному парку Запоріжжя почали прибирати старі атракціони. "ЗаБор" звернувся до КП Титан, яке обслуговує парк, й там розповіли, скільки атракціонів повністю приберуть та, що буде з іншими, а також розказали, що зроблять з металом. Докладніше - "ЗаБор". 

У Запоріжжі у парку "Дубовий Гай" почали знімати старі атракціони. Така інформація з'явилась вчора, 26 вересня, у деяких ЗМІ Запоріжжя. Нагадаємо, "ЗаБор" ще весною писав про поганий стан атракціонів у Дубовці. Тоді ексдиректорка парку Вікторія Чікалова заявляла, що деякі атракціони у жахливому стані і є навіть загрозу їх обвалення, через прогнивші конструкції.

З приводу цього питання "ЗаБор" звернувся до комунального підприємства "Титан", яке обслуговує центральний парк Запоріжжя. Представник КП Роман Кір'янов, розповів, що приберуть з парку не всі атракціони, а лише три.

"Є висновок експертизи про те, що три атракціони, з тих що в Дубовці, вони дуже давно не придатні. КП Титан (після реорганізації - ред) замовив висновок експертизи.  Вони не придатні та небезпечні для експлуатації, й вони мають бути демонтовані. Там справді вже знос й небезпека для відвідувачів. Три атракціони: Сюрприз, Мотузкова карусель та Клоун. Ці три атракціони. Коли ми отримали дане рішення про можливість їх демонтажу, ми отримали висновок про металолом, який знаходиться у цих атракціонах й висновок щодо ціни цього металолому. Був укладений договір на демонтаж атракціонів зі здачею зі спеціалізованою компанією. На сьогодні розпочатий демонтаж атракціонів. Гроші, які будуть отримані від демонтажу атракціонів будуть зачислені до бюджету міста", - розповів представник КП.

За його словами інші атракціони придатні до використання, однак наразі не експлуатуються через безпекову ситуацію. Він заявив, що як тільки дозволить безпекова ситуація, то атракціони запрацюють, однак, скоріш за все, це станеться вже в наступному 2024 році.

Нагадаємо, що в парку, не зважаючи на ту саму небезпечну ситуацію, працюють приватні атракціони. А місто (й парк) не отримує гроші за їх експлуатацію. Зараз парк може заробляти тільки на оренді. 

Також "ЗаБор" запитав щодо ситуації з падінням рівня води у двох ставках Дубового Гаю та загроза пересихання їх з'єднання. Представник КП повідомив, що наразі із цим нічого не роблять. Там сподіваються, що ґрунтові води все ще можуть живити ставки, а також Роман Кір'янов зазначив, що як почнеться сезон опадів, так рівень води у ставках підвищиться.

Представник КП також відповів й на питання щодо того чому нічого не роблять із готелем "Sunrise", який знищила російська ракета. За його словами, вони не можуть нічого робити, бо нібито не завершились слідчі дії й до того ж це приватна територія.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1520. Теги: Дубовая роща
Поделиться: