В Запоріжжі пройде суд над організатором мітингу на підтримку виділення коштів на ЗСУ

Опубликовано 2023/11/04 - 11:26

В Орджонікідзевській райсуд Запоріжжя викликають організатора мітингу, що пройшов у Запоріжжі 28 жовтня. Тоді протестуючи в черговий раз вимогли виділяти бюджетні гроші не на бруківку, а на ЗСУ. Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, що 28 жовтня учасники акції протесту пройшлись ходою від Запорізької міської ради до Запорізької ОДА. Вони були із плакатами "Гроші на ЗСУ", "Запоріжці хочуть контролювати бюджет міста", "Нам не потрібна дорога, нам потрібна перемога", "ЗСУ потрібен такмед, а не бруківка".

Основана вимога учасників мітингу – спрямування не менше 20% коштів з місцевого бюджету на допомогу ЗСУ, проведення громадських слухань щодо контролю розподілу бюджетних коштів. 

Організатори акції протесту повідомили "ЗаБору", що правоохоронці склали протокол про адміністративне порушення щодо одного з організаторів акції через організацію мітингу. У соцмережі це прокоментував й сам організатор, на якого склали адмінпротокол.

"За організацію сьогоднішнього мітингу на мене склали протокол про адміністративне правопорушення. Було б чудово, якби правоохоронні органи так швидко реагували на факти корупції та порушення закону політиками та чиновниками", - написав Богдан Загорулько у своїй соцмережі.

А от зараз стало відомо, що Загорулько по цій справі вже викликають до Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя. Викликають його на 9 листопада. 

msg-1001778124531-9240.jpg

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3950. Теги: митинг
Поделиться: