В Запоріжжі пройшов митинг на підтримку виділення коштів на ЗСУ: на одного з організаторів склали адмінпротокол (фото, відео)

Опубликовано 2023/10/28 - 14:00

Сьогодні, 28 жовтня, в центрі Запоріжжя пройшла акція протесту, де головною вимогою мітингувальників - є спрямування бюджетних грошей на потреби ЗСУ. Такі ж самі мітинги пройшли одночасно в 45 містах України, зокрема Києві та Дніпрі. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що у суботу в Запоріжжі проведуть чергову протестну акцію щодо виділення бюджетних коштів на ЗСУ, а не на бруківку.

Учасники акції протесту прошлись ходою від Запорізької міської ради до Запорізької ОДА. Вони були із плакатами "Гроші на ЗСУ", "Запоріжці хочуть контролювати бюджет міста", "Нам не потрібна дорога, нам потрібна перемога", "ЗСУ потрібен такмед, а не бруківка".

Основана вимога учасників мітингу – спрямування не менше 20% коштів з місцевого бюджету на допомогу ЗСУ, проведення громадських слухань щодо контролю розподілу бюджетних коштів. 

"Ми хочемо мати доступ до інформації щодо використання бюджетних коштів, а також ми хочемо, щоб у 2024 році не менше 20% після покриття захищених статей місцевого бюджету були виділені на Збройні сили України", - заявив один з організаторів мітингу у коментарі "Суспільне".

Представники влади до учасників акції не вийшли. Як передає "Суспільне Запоріжжя", у пресслужбі Запорізької міської ради повідомили, що сьогодні не коментуватимуть свою позицію.

Варто зазначити, що мітинг який сьогодні пройшов у Запоріжжі було трансльовано у національному телемарафоні новин. Також відомо, що такі ж мітинги одночасно пройшли в 45 українських містах.

Організатори акції протесту повідомили "ЗаБору", що правоохоронці склали протокол про адміністративне порушення щодо одного з організаторів акції через організацію мітингу. У соцмережі це вже прокоментував й сам організатор, на якого склали адмінпротокол.

"За організацію сьогоднішнього мітингу на мене склали протокол про адміністративне правопорушення. Було б чудово, якби правоохоронні органи так швидко реагували на факти корупції та порушення закону політиками та чиновниками", - написав Богдан Загорулько у своїй соцмережі.

msg-1001778124531-9240.jpg

ВІДЕО

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 998. Теги: митинг
Поделиться: