В Запоріжжі показали жахливі кадри - наслідки вчорашньої ракетної атаки по Запоріжжю

Опубликовано 2024/04/09 - 12:12

Вчора російські терористичні військ завдали ракетні удари по мирному місту, відомо вже про 4 загиблих та 8 постраждалих. Кадри наслідків вчорашньої ракетної атаки по промисловому об’єкту Запоріжжя показав Загін швидкого реагування. Детальніше - "ЗаБор"

Нагадаємо, 8 квітня о 12:20 в Запоріжжі містяни почули дуже гучний вибух. Перед цим було повідомлення про загрозу обстрілу балістичними ракетами. Після вибуху у небі бачили густий дим. Після цього був ще один вибух. Влада повідомляла про 7 багатоквартирних будинків та медичний заклад, що зазнали пошкоджень. Голова ЗОВА Іван Федоров повідомив про трьох загиблих цивільних людей. Також 6 людей отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Попередньо, за даними обласної влади, пошкоджено 14 будівель, в тому числі 7 багатоповерхівок, заклад охорони здоров’я і заклад культури.

Сьогодні за офіційною інформацією, відомо вже про 4 загиблих та 8 поранених в Запоріжжі

Вчора патрульні поліцейські показали перші миті після теракту

Загін швидкого реагування публікує кадри з жахливої події.
 
"Життя людини - цінність! Ми намагалися, як можна скоріше все зробити, під час загрози повторного удару. Страшно, коли чуєш попередження, що треба швидше тікати, а тут на ношах хлопці бігом несуть постраждалого в тяжкому стані...", - пишуть медики.

Просмотров: 1929. Теги: результаты обстрелов терроризм
Поделиться: