Наслідки ракетних ударів по Запоріжжю: загинули 3 людей, 8 - отримали поранення (фото)

Опубликовано 2024/04/08 - 18:13

Стало відомо про трьох загиблих людей внаслідок сьогоднішнього прильоту по Запоріжжю. Про це повідомили в обласній прокуратурі, а також підтвердив голова ЗОВА. Кількість поранених зросла до 8. Детальніше - "ЗаБор".

8 квітня о 12:20 в Запоріжжі містяни почули дуже гучний вибух. Перед цим було повідомлення про загрозу обстрілу балістичними ракетами. Після вибуху у небі бачили густий дим. Після цього був ще один вибух. Влада повідомляла про 7 багатоквартирних будинків та медичний заклад, що зазнали пошкоджень. Також було вже відомо про 6 постраждалих.

Обласна прокуратура зараз повідомляє наступне. За даними слідства, близько 12:30 окупанти нанесли ракетний удар по інфраструктурі Запоріжжя. Ракета влучила в одне з місцевих підприємств. Внаслідок обстрілу загинуло троє цивільних, також є поранені. 

Голова ЗОВА Іван Федоров тільки що підтвердив інформацію про трьох загиблих цивільних людей. Також 8 людей отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Попередньо, за даними обласної влади, пошкоджено 14 будівель, в тому числі 7 багатоповерхівок, заклад охорони здоров’я і заклад культури.

Просмотров: 6039. Теги: взрыв результаты обстрелов
Поделиться: