В Запоріжжі на ДніпроГЕС досі розбирають завали після ракетної атаки рф - ОВА

Опубликовано 2024/04/24 - 10:34

Через місяць після масованого обстрілу ДніпроГЕС у Запоріжжі, там досі розбирають завали. За словами голови Запорізької ОВА, наразі вже укладають контракти з компаніями, які займатимуться відновленням станції. Однак зараз мова йде лише про логістику, а не про відновлення генерації електроенергії. Докладніше - "ЗаБор".

Про ситуацію на Дніпровській ГЕС розповів голова Запорізької ОВА Іван Федоров в прямому ефірі телемарафону. Так, за його словами, на станції досі тривають розбори завалів та демонтаж пошкоджених елементів після ракетної атаки рашистів.

"Складно сказати, скільки знадобиться часу для відновлення, тому що зараз продовжуються демонтажні роботи та розбір завалів після тієї атаки, яку ворог здійснив на ДніпроГЕС. Поки що не говоримо про відновлення генерації електроенергії, а лише про логістику на дамбі. Сьогодні ДніпроГЕС функціонує у частині логістики лише в одну смугу руху, раніше їх було дві", – сказав Федоров.

Він також додав, що наразі "Укренерго" вже укладає контракти з компаніями, які будуть займатись відновленням станції.

"Рано говорити про терміни, але всі зацікавлені у тому, щоб максимально прискорити виконання цих робіт. Ми звертаємо увагу наших міжнародних партнерів на відновлення ДніпроГЕС, адже це один із пріоритетних об'єктів генерації електрики нашої держави", – додав голова ОВА.

Нагадаємо, рашисти здійснили масовану ракетну атаку на ДніпроГЕС у Запоріжжі 22 березня 2024 року. Тоді окупанти випустили по станції 8 ракет. Внаслідок обстрілу на дамбі загинула одна людина - водій тролейбуса, що їхав своїм маршрутом. Після ракетного обстрілу ДніпроГЕСу у Запоріжжі голова ОВА Іван Федоров розповідав, що в річку Дніпро потрапило багато нафтопродуктів.

Також нагадаємо, що з 30 березня в Запоріжжі запустили двосторонній рух по вантовому мосту. Все для того, аби зменшити навантаження на ДніпроГЕС.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 267. Теги: Днепрогэс Федоров Иван последствия обстрелов
Поделиться: