В Запоріжжі на дитину напав бездомний собака - соцмережі (фото)

Опубликовано 2024/06/10 - 15:53

Минулого тижня в Шевченківському районі Запоріжжя бездомний собака напав на дитину просто на зупинці громадського транспорту. Мати постраждалої дівчинки в мережі пише, що це вже не перший такий випадок. Докладніше - "ЗаБор".

Про інцидент в мережі розповіла мати постраждалої дитини. Вона повідомляє, що це сталось 6 червня на вулиці Іванова на зупинці біля магазину "Єва". Жінка також опублікувала фото - там видно, що собака вкусив дитину за ногу, в дівчинки залишився великий синець. 

"Вчера (6 червня - ред.) на Иванова на остановке возле магазина Ева, напала на мою дочь бродячая собака, ребенок просто бегал вокруг скамейки, и это уже не одноразовый случай как выяснилось. Собак подкармливают местные, а они кидаются на людей, если есть такие которые могут посодействовать и предотвратить в дальнейшем нападения, сделайте что-нибудь прошу вас, иначе кто-то из родителей одного из пострадавшего  ребенка примут свои меры", - написала запоріжанка Лариса в мережі.

Нагадаємо, це вже не перший такий напад собак на людей у Запоріжжя. Так, в лютому в Комунарському районі Запоріжжя тварини регулярно нападали та кусали людей. За свідченнями однієї з підписниць "ЗаБору", ці ж собаки покусали її дитину, після цього вона лежала в лікарні і їй робили щеплення.

Також "ЗаБор" писав, що наприкінці березня неподалік від Запорізької обласної бібліотеки зграя собак напала на місцевого мешканця. Правоохоронці повідомили про цю подію та опублікували фото чоловіка, який був увесь в крові та без одягу. Зоозахисники заявили, що інформація неправдива і для підтвердження слів поліції вимагали відеопідтвердження нападу. Після медики розказали, що у постраждалого 75-річного чоловіка рани важкі і масивні, він зараз у медзакладі і потребує тривалого лікування. За словами поліції, чоловік був голим, тому що одяг його просто розірвали собаки. 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 576. Теги: нападение собак соцсети
Поделиться: