В Запоріжжі зграя собак постійно нападає на людей: серед постраждалих є діти (фото, відео)

Опубликовано 2024/02/04 - 20:44

В Комунарському районі Запоріжжя місцеві мешканці скаржаться на зграю собак, яка дуже агресивно себе поводить. Містяни розповідають, що тварини регулярно нападають та кусають людей. За свідченнями однієї з підписниць "ЗаБору", ці ж собаки покусали її дитину, після цього вона лежала в лікарні і їй робили щеплення. Докладніше - "ЗаБор".

В мережі з'явилися фото з жінкою, в якої була травмована рука і фото собак. Повідомлялось, що на Космосі є зграя собак і одна з цих собак напала на жінку. Жінка  розповіла, що сталося це біля банкомату. На фото, які опублікувала жінка, можна побачити синяки на руці, які залишились від укусів тварин.

Одна з читачок "ЗаБору" розповіла, що агресивна зграя собак покусала і її дитину 15 років. За її словами, ці собаки знаходяться на вулиці Європейській в Комунарському районі Запоріжжя, й регулярно нападають на людей та дітей. Вона також розповіла, що окрім її дитини від цих же собак постраждали двоє її колег.

"Ці собаки покусали мою дитину, вчора зробили останнє щеплення 90 день, в адміністрації сказали, а шо ми можемо ще зробити, вони нападають на дітей, ходять стаює, кидаються в ноги, в мене 2 колеги їми ж покусані, скільки дітей кожного дня відбивають від них. В лікарню (Запорізьку обласну дитячу лікарню - ред.) кожного дня поступають діти з укусами, ми ще й в стаціонарі полежали. Ми лежали 4 дні після укусу, тому знаємо, курс вакцини 90 днів, по графіку", - розповіла запоріжанка Анастасія.

Також сьогодні, 4 лютого, в соцмережах повідомили, що біля магазину "Варус" на Космосі собаки вкусили ще одну жінку. Також там опублікували відео, з відеореєстратора, де видно, як собаки кидаються на жінку, а потім вона хапається за ногу.

При цьому варто зазначити, деякі запоріжці в соцмережі пишуть, що навіть підгодовують цих собак й не бачили прояву агресії від них. Інші ж обурені тим, що влада нічого не може з цим зробити, наприклад, "ізолювати" собак.

PS. Cтосовно цього відео сталися дискусії, адже на ньому можна побачити рік - 2018. Тим не менш, якщо уважно глянути, там і місяц стоїть травень, а на деревах немає листя і люди ходять у куртках. У мережі Ірина Карнаух розповідає, що це збій у налаштування реєстратора. 

Також вона каже, що її дитину також вкусила собака. Сталося це 5 грудня. 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2844. Теги: нападение собак
Поделиться: