Подробиці нападу зграї собак на чоловіка в Запоріжжі, який був весь в крові й в тяжкому стані (фото)

Опубликовано 2024/03/24 - 13:12

Неподалік від Запорізької обласної бібліотеки на днях зграя безпритульних собак напала на людину. Правоохоронці повідомили про цю подію та опублікували фото чоловіка, який був увесь в крові та без одягу. Зоозахисники заявили, що інформація неправдива і для підтвердження слів поліції вимагали відеопідтвердження нападу. Правоохоронці розповіли подробиці події. Також медики розказали, що у постраждалого 75-річного чоловіка рани важкі і масивні, він зараз у медзакладі і потребує тривалого лікування. Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, що під час ранкового патрулювання правоохоронці почули крики про допомогу й побачили, що на чоловіка напала зграя собак. Судячи з фото поліцейських, запоріжець сильно постраждав, адже всі його ноги були в крові. Постраждалого чоловіка госпіталізували до лікарні. ЧП сталося 19 березня у Олександрівському районі неподалік від обласної бібліотеки.

Зараз жертва нападу зграї собак знаходиться у важкому стані — 75-річний пенсіонер отримав численні поранення рук та ніг та наразі перебуває в лікарні. На запоріжця очікує тривале лікування, повідомляє Суспільне, журналісти якого і поспілкувалися з правоохоронцями.

Врятували старенького співробітники поліції. Під час патрулювання, вони почули крики про допомогу. Як виявилося, на чоловіка напала зграя собак. Він був закривавлений та в роздертому одязі, розповів поліцейський Сергій Любишко.

Як розказав поліцейський: «Самого моменту, як його гризли собаки, ми не бачили. Тільки прибігли сюди, а біля нього були дві собаки, які втекли. Він був контактний, спілкувався з нами. Не розумію: люди проходили, але ніхто не реагував на це. Тільки прибігли працівники поліції».

f45b1d09bd9259d1.jpg

Поліцейські почали надавати чоловіку першу домедичну допомогу та викликали карету швидкої.

«Почали зав’язувати рани, тому що там сочилась сильна кров. Тут все було в крові. Вони розірвали на ньому весь одяг і гризли його», - розповідає Сергій Любишко.

Чоловіка ушпиталили у важкому стані.

Як розказав лікар виїзної бригади Борис Гладких:

«З множинними укусами верхніх і нижніх кінцівок був. Рани множинні, рвані, скальповані. Тяжкий стан погіршувався переохолодженням. Він був майже повністю без одягу. Плюс був низький тиск через крововтрату. Нижні кінцівки — там рвані скальповані рани з дефектом м’язової тканини».

Чоловік нині перебуває в одній із місцевих лікарень та на нього очікує тривале лікування, каже медик.

«Він був покусаний бродячими собаками. Його потрібно 100% вакцинувати, проводити профілактику, бо рани масивні», - заявляє Борис Гладких.

34314d5ab63b7f9e.jpg

До речі деякі зоозахістники не вірили в повідомлення поліції. Вони заявляють, що будуть наймати адвоката для захисту тварин і вимагають відеопідвердження нападу.

Місцеві мешканці, з якими поспілкувався "ЗаБор", по різному ставляться до безпритульних собак. Так, вони оселилися на території знесеної будівлі, де ЗДСК повинні були побудувати новий ЖК. Як кажуть люди, собак тут залучили ніби самі охоронці, коли тут ще був паркан, за яким так і не розпочалося будівництво.

Пізніше собаками стали опікуватися деякі місцеві мешканця, для них навіть будували тут «домівки».

Одні люди кажуть, що собаки добрі і охоронять територію, інші – що тут небезпечно ходити через безпритульних тварин.   

Інформацію про напад зграї собак на чоловіка поліцейські передали комунальному підприємству «Побутовик», яке займається відловом та стерилізацією безпритульних тварин.

Просмотров: 3405. Теги: нападение собак
Поделиться: