В Запоріжжі деякі посадовці облдержадміністрації відмовились від проходження поліграфу

Опубликовано 2023/10/16 - 08:00

Нещодавно очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко заявив про проходження поліграфа для чиновників облдержадміністрації та голів ОТГ. Тепер стало відомо, що деякі посадовці вже відмовились від проходження "детектора брехні". Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав про головні політичні події та скандали минулого тижня, що сталий у Запоріжжі - "другий шанс" для очільника ЗОВА Юрія Малашко та провали на сесії міської ради. Зокрема голова області анонсував чистки в апараті та проходження посадовців на поліграфі.

Так, вже 6 жовтня Юрій Малашко на брифінгу заявив про звільнення з посади очільника департаменту агропромислового розвитку Максима Бойка та було понижено в посаді директора департаменту цивільного захисту населення Андрія Булавінова. Тоді ж очільник ЗОВА заявив, що в області створили робочу групу, яка контролюватиме використання коштів з бюджету. Ще через тиждень, 13 жовтня, очільник ОВА заявив, що звільнив одного зі своїх заступників - Віталія Сиволапа.

Так, вчора, 15 жовтня, Юрій Малашко на своїй офіційній сторінці в соцмережах опублікував відео із підсумками тижня. Там він заявив, що деякі посадовці облдержадміністрації вже відмовились від проходження поліграфа. Відповідно він заявив, що якщо голови ОТГ області відмовляються від проходження "детектора брехні", то довіри до них не буде.

"Вже є такі, хто відмовився від проходження опитування на детекторі брехні. Нагадую головам деяких ОТГ - без проходження поліграфу не буде довіри", - заявив Юрій Малашко у зверненні.

Варто зазначити, що за головування Юрія Малашко трапились гучні скандали пов'язані із головами деяких громад Запорізької області. Зокрема, один із найгучніших з очільником Токмацької міської військової адміністрації Олександром Чубом, який нараховував собі та своїм  підлеглим великі премії під час війни та окупації їх міста.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2498. Теги: Юрий Малашко
Поделиться: