В Запоріжжі депутати провалили голосування щодо звільнення голови департаменту культури Сімонової (фото)

Опубликовано 2023/05/31 - 14:21

В Запоріжжі після скандалу з головою департаменту культури з'явилась петиція щодо недовіри до неї. Так, сьогодні, 31 травня, на засіданні міської ради депутати розглянули цю петицію, однак провалили голосування. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, очільниця департаменту культури й туризму Запорізької міської ради Катерина Сімонова потрапила до скандалу через нові стріт-арти з "бойовими котиками", що з'явилися на вулицях Запоріжжя.

Після цього скандалу з'явилась петиція щодо вимоги звільнення чиновниці. Всього за два дні запоріжці змогли назбирати потрібну кількість підписів, щоб депутати розглянули її на засідання.

Так, сьогодні, 31 травня, Запорізька міська рада проводить чергове засідання і на ньому одним із питань, що розглянули, була петиція щодо звільнення Катерини Сімоновою з посади голови департаменту культури й туризму. 

Як передають запорізькі журналісти, запорізькі депутати провалили голосування. Так, з 40 присутніх депутатів лише 14 підтримали петицію, ще 15 - утрималось і 11 - не голосувало.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 822. Теги: Екатерина Симонова
Поделиться: