В Запоріжжі з'явилась петиція щодо звільнення голови департаменту культури Катерини Сімонової

Опубликовано 2023/05/19 - 16:01

Нещодавно в Запоріжжі голова міського департаменту потрапила в скандал через свої спроби висміяти тих місцевих жителів, які критикують нові стріт-арти з котами. Так, тепер з'явилась петиція щодо недовіри до чиновниці і вимога до її звільнення. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, очільниця департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Катерина Сімонова потрапила до скандалу через нові стріт-арти з "бойовими котиками", що з'явилися на вулицях Запоріжжя.

Так, вже сьогодні, 19 травня, на сайті електронних петицій з'явилась нова петиція щодо недовіри до Катерини Сімонової та з вимогою до її звільнення.

"Ми, що нижче підписалися мешканці Запоріжжя висловлюємо недовіру до директора департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сімоновій Катерині Олександрівні. Вважаємо, що дана посадова особа місцевого самоврядування своїми висловами фактично дискредитує принципи демократії, верховенства права та нівелює думку громади, коли вказує що громада не має право давати рекомендації, їй як публічній особі, яка виконує службові повноваження на користь цієї громади. На нашу думку, така поведінка не може мати місце в українській державі, яка бореться за існування гласності, демократії та європейських цінностей, де голос громади є вирішальним в публічно-правових відносинах", - пише автор петиції.

Варто зазначити, що петицію було опубліковано сьогодні, 19 травня, о 10:41. Станом на 16:50 під нею вже зібрали 194 підписи із 750 потрібних. 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1261. Теги: Екатерина Симонова
Поделиться: