В мережі знову виник скандал навколо військової адміністрації Токмака через тендер на купівлю авто за 1 млн гривень

Опубликовано 2023/11/17 - 15:52

Влада Токмака, яка зараз через окупацію перебуває у Запоріжжі, продовжують потрапляти до резонансних скандалів. Так, влітку стало відомо про великі надбавки до зарплати голові ВА та додаткових виплат ВПО. Тепер же мерія (Токмацька військова адміністрація) хоче купити автомобіль за 1 мільйон гривень. Докладніше - "ЗаБор".

Нещодавно Токмацька військова адміністрація опублікувала на сервісі закупівель "Прозорро" тендер на купівлю автомобіля Skoda Kamiq style (або еквівалент).

Очікувана вартість у тендері вказана - 999 тисяч гривень. Тендер було опубліковано 16 листопада.

Ця інформація вже розлетілась по соцмережах жителів Токмака та навіть по всеукраїнських пабліках. Так, люди висловлюють, що військова адміністрація знаходиться в Запоріжжі через окупацію Токмака, однак продовжує витрачати гроші на машини. До речі варто зазначити, що це вже друга машина за пів року, яку замовляє Токмацька ВА. Влітку влада замовляла Renault Duster за 740 тисяч гривень.

Після того, як інформація про скандальний тендер розлетілась у соцмережах, в Токмацькій ВА прокоментували чому вони хочуть купити авто. Так, за їх словами автомобіль будуть купувати для того, щоб потім передати відповідним службам. 

В мережі користувачі підкреслюють те, що влада могла б одразу в тендері це прописувати, тоді не виникало таких гострих скандалів.

Нагадаємо, влітку 2023 року розгорівся скандал через очільника військової адміністрації Токмака Олександра Чуба. Так, стало відомо, що в нього за рік роботи на посаді зарплата перевищила оклад в понад 3 рази й він отримав більше півмільйона гривень. Таким чином його заробітна плата перевищила зарплату Президента України. Пізніше стало відомо, що окрім надбавок для себе й своїх співробітників, голова ВА ще й оформив виплати ВПО. Водночас переселенці з Токмацької громади заявляють, що потреби громади не забезпечуються, а бюджетники скаржаться на невиплати зарплат.  Як повідомляють джерела в правоохоронних органах "ЗаБор", на запит, що був надісланий до Запорізької ОВА щодо цього, там повідомили, що не знайшли ознак корупційних дій.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 499. Теги: тендер
Поделиться: