В Запоріжжі йде критика місцевої влади, що витрачає бюджетні кошти на заміну бруківки на тротуарах

Опубликовано 2023/07/20 - 14:30

Останнім часом у соцмережах по всій Україні виникають нові скандали з приводу дивного розподілення бюджетних коштів. Осторонь не залишилась і міська влада Запоріжжя. Так, раніше вже владу критикували за те, що замість допомоги фронту, вони займаються реконструкцією тротуарів. Зараз відомий волонтер розкритикував владу через те, що гроші вони виділили на чергову заміну бруківки на центральному проспекті, а не на дрони для українських військових. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, що раніше вже владу критикували за те, як вони витрачають гроші під час війни. Так спочатку виник скандал через закупівлю кави елітних сортів для комунального підприємства. Потім місцева влада почала ремонтувати тротуари. Та виділила 1 млн гривень на таблички для укриттів

Можна пригадати й гучний скандал з обшуками по справі "у розкраданні гуманітарки". До речі, результатів по обшуках ще досі не має. 

А у 2023 році місцеву владу знову критикують через виділення грошей на "Муніципальну варту"

Зараз відомий запорізький волонтер, голова Спілки вірмен Запорізької області Рудольф Акопян у своїй соцмережі підняв тему розподілення бюджетних коштів міста Запоріжжя. За його словами, замість того аби виділити кошти на закупку дронів для українських захисників на фронт, міська влада вирішила провести ремонт бруківки на центральному проспекті Запоріжжя.

"В той час, коли вся країна встала на диби вимагаючи припинити витрачати бюджетні кошти (наші з вами кошти) на всяку непотрібну хрінь, передивитися бюджети, та перенаправити ці кошти на допомогу захисникам, закупку дронів! Наше недорозуміння вирішило перестилити пліткою проспект! Б*я ну скільки, ще це лайно може тривати?!! Я не можу збагнути як можна бути таким відмороженим чортом, щоб кожног разу з дибільною пикою дивитися на обурення всього міста та продовжувати витрачати наші кошти на всяку непотрібну хрінь! Як можна не розуміти, що якщо ми все це не змінемо, якщо не почнемо більшість коштів направляти на потреби фронту (дрони, автівки) то по цій бруківці буде марширувати вже інша армія. Куртєв, як ти вже всіх за***бав!!! Де дрони для фронту від нашого міста???!!!!", - написав у своєму пості волонтер.

Нагадаємо, вчора, 19 липня, з'явилась петиція про створення у Запоріжжі програми закупівлі дронів подвійного призначення для українських захисників. Автор петиції також наголошує на тому, що влада міста має виділяти кошти на потрібні речі для військових, а не щось другорядне.

Цю петицію також закликає підтримати й волонтер Рудольф Акопян. При цьому варто зазначити, що менш ніж за добу петиція вже набрала достатню кількість підписів для того, щоб її розглянула міська рада Запоріжжя на своєму засіданні.

Варто зазначити, що останнім часом дивне розподілення бюджетних коштів спостерігають по всій Україні. Так, то було виділено гроші за закупівлю барабанів в укриття шкіл Києва, то на реконструкцію футбольного поля в Житомирі, то на зйомки серіалу "СМТ Інгулець" про Олександра Поворознюка.

Осторонь цього не залишилась і Запорізька область. Так, стало відомо, що за майже 300 мільйонів гривень хочуть провести ремонт доріг регіону, в тому числі й прифронтових участків

Нагадаємо, що восени 2022 року в Запоріжжі вже активізовували ремонти тротуарів у центрі міста. Тоді це теж обурювало містян, адже деякі ділянки не ремонтували багато років, але саме під час повномасштабної війни вирішили виділити на це кошти.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1466. Теги: бюджет
Поделиться: