Суд заарештував ТРЦ City Mall у Запоріжжі: подробиці

Опубликовано 2024/03/28 - 12:19

Стало відомо, що суд наклав арешт на нерухомість ТРЦ City Mall в Запоріжжі та ТРЦ Сонячна Долина у Кривому Розі. Таке рішення винесли в рамках справи проти компанії власника торгових центрів, яку підозрюють у веденні бізнесу в окупованому Криму. Докладніше - "ЗаБор".

Про це стало відомо з реєстру Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА). Окрім запорізького "Сіті Молу" суд також заарештував ТРЦ "Сонячна Долина" у Кривому Розі.

Причиною арешту стала справа проти компанії "Arricano", яка володіє цими двома ТРЦ та ще двома у Києві. 

За даними слідства, у 2014 році компанія Arricano відкрила в окупованому Сімферополі ТЦ «Южная Галерея». Для ведення діяльності з владою рф компанія зареєструвала у Криму ООО «Вояж-Крым», і сплачувала у росію податки.

Нагадаємо, що Arricano Real Estate PLC викупив власні 12,5% акцій у Dragon Capital Томаша Фіали. Раніше ЗМІ писали, що Arricano Real Estate РLC ймовірно веде бізнес у окупованому Криму.

Акції Arricano з 2013 по 17 січня 2023 року знаходились на Альтернативному ринку інвестицій (AIM) Лондонської фондової біржі. У звіті компанії за перше півріччя 2022 року серед активів ще значився ТЦ у Сімферополі.

Президент України указом від 23 грудня 2023 року ввів санкції проти трьох компаній з Криму, пов'язаних з Arricano Real Estate.

Томаш Фіала заперечив, що Dragon Capital чи Arricano володіють ТРЦ у Криму. Заперечує це й Arricano.

Нагадаємо, у березні 2024 року з ТРЦ "City Mall" в Запоріжжі та ТРЦ "Сонячна Долина" у Кривому Розі пішов відомий гіпермаркет "АШАН", який також відомий тим, що продовжує свою роботу на території росії. Після виходу гіпермаркету повідомлялось, що на його місці відкриють "Сільпо".

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4182. Теги: ТРЦ Сити Молл
Поделиться: