Суд повністю виправдав директора запорізької 5-ї міської лікарні Дмитра Івченка

Опубликовано 2023/05/01 - 19:16

Всі звинувачення, які були виписані директору запорізької лікарні №5 про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, на разі спростовані судовим рішенням. На сьогоднішній день воно вже набрало чинності.

Хочемо нагадати, що Дмитру Івченку, як керівнику закладу у лютому 2023 року на основі виписаного протоколу о корупції, який являвся основним аргументом, за розпорядженням секретаря міської ради він же в.о. міського голови було вручено Наказ про відсторонення директора. А вже наступним кроком зі сторони місцевої влади буди виписані ще 2 догани, які в прямому сенсі були "висмокчені з пальця" для розірвання контракту із ним.

Все це робилось для того, щоб скоріше звільнити місце директора, заважав він їм. А заважав тим, що саме у військовий час та у прифронтовому місті зчинив опір по відношенню до прийнятого рішення збоку секретаря міської ради по так званій "реорганізації" лікарні, шляхом приєднання її до "Міської лікарні №6". Тому винесення протоколу та доган відбулось за дуже короткий проміжок часу, щоб так сказати - не вставляв палки в колеса.

Але колектив лікарні на чолі з Дмитром Івченко свого часу звернулись до суду та вже 03.03.2023 Запорізький окружний адміністративний суд, не тільки скасував рішення по реорганізації лікарні шляхом приєднання,  й визнав йоги повністю НЕЗАКОННИМ! Цієї ж долі сьогодні зазнали ганебні звинувачення у сторону Івченка.  

Таким чином ми бачимо, що недолугі спроби, а можливо плани та фантазії деяких осіб при владі сьогодні руйнуються на очах, як "картковий будинок", всі причетні можуть готуватись, бо прийдеться нести відповідальність за прийняті НЕЗАКОННІ рішення та дії.

Нагадаємо, ще у грудні 2022 року, на таємній сесії міськради, депутати ухвалили рішення про так звану "оптимізацію" 5-ї міської лікарні та її приєднання до міської лікарні №6. Після цього рішення колектив лікарні швидкої допомоги подав до суду щодо незаконності такого рішення і вже 15 грудня 2022 року суд прийняв постанову про припинення дії рішення міськради. А вже у березні суд повністю задовольнив позов медиків і визнав рішення міської ради незаконим.

Після цього в.о.мера Анатолій Куртєв, за словами співробітників 5-ї лікарні, незаконно намагався усунути директора Дмитра Івченка, а на його місце поставити Петра Риженка. Однак Івченко, у свою чергу, не погодився з таким рішенням та видав розпорядження про усунення самого Риженка з посади. Вже 2 березня, на території лікарні представники поліції та спецпідрозділу "Кобра" силою відчиняли двері та заходили до адмінкорпусу лікарні. Те саме сталося і 7 березня, тоді Риженко з правоохоронцями та адвокатом все ж таки зайшли до кабінету директора Дмитра Івченка - вони написали один на одного заяви в поліцію. Пізніше стало відомо, що мерія звільнила Дмитра Івченко з посади директора лікарні.

Просмотров: 2914. Теги:
Поделиться: