Нові подробиці скандалу навколо запорізької міської лікарні №5: правоохоронці силою намагають зайти в адмінкорпус

Опубликовано 2023/03/02 - 11:38

В Запоріжжі не вщухає скандал навколо 5-ої міської лікарні. 28 лютого в.о.мера Анатолій Куртєв намагався відсторонити (за твердженням співробітників - незаконно) директора закладу Дмитра Івченко і поставити на його місце нещодавно призначеного медичного директора Петра Риженко. Так, як розповіли медики, вчора, 1 березня, Риженко прийшов на роботу, однак до кабінету потрапити не зміг і покликав "на підмогу" поліцію та першого заступника в.о.мера Анатолія Васюка. А вже сьогодні, на території лікарні представники поліції та спецпідрозділу "Кобра" силою відкривають двері і заходять в адміністративний корпус лікарні. Самі медики називають це рейдерським захопленням. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" розповідав, що в.о.мера Анатолій Куртєв, за словами співробітників 5-ої лікарні, незаконно намагається відсторонити директора закладу Дмитра Івченко, а на його місце поставити недавно призначеного медичного директора Петра Риженко. Однак Івченко в свою чергу не погодився із таким рішенням і видав розпорядження про відсторонення самого Риженка від посади.

Так, працівники лікарні розповідають "ЗаБору", що на цьому все не завершилось. Вчора, 1 березня, Петро Риженко прийшов на роботу в лікарню, однак потрапити у свій кабінет не зміг, бо він виявиdся опечатаним.

Він викликав на місце поліцію, яка не змогла йому допомогти. А через деякий час Риженко привіз в лікарню першого заступника в.о.мера Анатолія Васюка з компанією, а також журналістів. Однак за словами співробітників медзакладу, до адміністративної частини лікарні вони так і не потрапили, а після покинули лікарню.

Співробітники лікарні швидкої та медичної допомоги розповіли, що деякі лікарі встали на сторону Петра Риженко. Серед них завідувач реанімаційного відділення Овчаренко Андрій, завідувач опіковим відділенням Сех Андрій та хірург Акіньшин Володимир.

При цьому сьогодні, 2 березня, за словами співробітників медзакладу, на території лікарні силою відчиняють двері та "захоплюють" адміністративний корпус. Вони називають - це рейдерським захопленням. На місце викликали телевізійних журналістів і самі медики намагаються протистояти цьому.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3903. Теги:
Поделиться: