Стало відомо, що кількість загиблих внаслідок російського ракетного удару по Запоріжжю збільшилась до 30 (фото 18+)

Опубликовано 2022/09/30 - 20:09

Кількість загиблих внаслідок ракетного терористів рф ще збільшилася. Так, сьогодні російські терористи здійснили обстріл гуманітарної колони в Запоріжжі. Серед загиблих внаслідок ракетного обстрілу гуманітарної колони в Запоріжжі - двоє дітей.  Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, що сьогодні, 30 вересня, після 7-ї ранку російські терористи здійснили жорстокий теракт у Запоріжжі - вони обстріляли гуманітарну колону, яка чекала на виїзд на окуповану територію. Попередньо було відомо, що загинуло 23 людини

Окупанти розстріляли мирних громадян, які очікували у гуманітарній колоні на виїзд з обласного центру. Ці люди їхали до своїх рідних на окуповану територію: везли гуманітарну допомогу чи прагнули вивезти їх на підконтрольну частину України.

В Офісі Президента прокоментували страшну трагедію. Заступник голови ОПУ Кирило Тимошенко заявив, що загарбники випустили по Запоріжжю 16 ракет із застосуванням систем С-300.

Також у Запоріжжі та області завтра, 1 жовтня оголосили днем жалоби за загиблими.

Пізніше кількість постраждалих зросла до 74 людей. Серед них є маленькі діти. 

Стало відомо, що серед загиблих внаслідок ракетного обстрілу гуманітарної колони в Запоріжжі — двоє дітей. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час спілкування з журналістами в Запоріжжі.

Тільки що у прес-службі управління Нацполіції  Запорізької області підвередили, що кількість загиблих збільшилась. Російські ракети забрали вже 30 життів, кількість постраждалих вже сягнула цифри - 92. 

Як повідомили в ДСНС, виїхати сьогодні повинні були с Запоріжжя на окуповану територію 250 людей. 

Слідчі Служби безпеки розслідують черговий воєнний злочин рф за ст. 438 Кримінального кодексу України - порушення законів та звичаїв війни.

Масштабний обстріл гуманітарної колони вкотре свідчить, що росія цілеспрямовано обирає своїми цілями цивільні, а не військові об’єкти.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.


Просмотров: 6626. Теги: терроризм
Поделиться: