Стали відомі подробиці порятунку запоріжанки Катерини, яка провела під завалами будинку 5 годин (відео)

Опубликовано 2023/03/08 - 11:07

Тиждень тому російські окупаційні війська вдарили ракетами по житловому будинку в центрі Запоріжжя. Тоді рятувальники змогли врятували мешканку будинку Катерину, яка провела під завалами близько 5 годин разом зі своїм котом. Так, тепер в ДСНС розповіли подробиці порятунку дівчини. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, вночі 2 березня війська рф здійснили черговий терористичний акт у Запоріжжі - нанесли ракетний удар по багатоповерховому будинку в центрі міста. Внаслідок теракту загинуло 13 людей, ще троє вважаються зниклими безвісти.

Нагадаємо, тоді "ЗаБор" розповідав, що з-під завалів врятували мешканку будинку Катерину Мельник, яка провела там більше 5 годин.

Тепер дівчина разом з рятувальниками розповіли подробиці її порятунку. 

За словами дівчини, в момент прильоту російської ракети вона побачила спалах і зрозуміла, що у її квартирі вибило рами для вікон і після цього побігла до коридору. Це її врятувало, бо пртім був другий ракетний удар.. 

Під час порятунку жінки  рятувальники постійно підтримували контакт із Катериною. За її словами, вони постійно питали "де вона? в якій кімнаті була? чи є хтось поруч? чи вона не поранена? який це під'їзд? який поверх? яка квартира?" і т.д.

Рятувальники просили дівчину вимикати свій ліхтарик і казати, чи бачить вона світло від їх ліхтариків. Таким чином рятувальники змогли зкоригувати напрям розбору завалів і дістати звідти дівчину. 

В ДСНС розповіли, що відкопував заваали біля дівчини рятувальник Антон, а постійних розмовний контакт підтримував рятувальник Павло. За їх словами епіцентр прильоту був дуже близько до Катерини, адже під час розбору завалів дуже багато траплялося, не тільки конструкцій будинку, а й уламків ворожої ракети. Дівчина чудом вижила - її врятувала плита, що впала і відгородила її від епіцентру вибуху.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1497. Теги: война терроризм
Поделиться: