Російська армія здійснила атаку безпілотником в Запорізькій області: є поранені серед закордонних журналістів (фото)

Опубликовано 2023/09/20 - 07:00

До Запорізької області приїжджає багато іноземних журналістів, аби поспілкуватися із ЗСУ. Так, вчора, 19 вересня, ворожі війська атакували безпілотником шведських журналістів під час того, як вони знімали сюжет для свого телебачення. Є травмовані. Докладніше - "ЗаБор".

Йохан Фредрікссон і Даніель Здольсек, команда шведського телеканалу TV4, які перебувають у Запорізькій області, вийшли зі свого автомобіля, щоби розпочати зйомки свого сюжету, і близько 11:30 у вівторок, 19 вересня, їхній автомобіль було атаковано російським дроном.

Повідомляється, що Йохан і Даніель травмувань не зазнали. Незначні поранення отримали їхній локальний продюсер Олександр Павлов, а також двоє українських поліцейських, які супроводжували команду на місце події.

"Цього разу нам пощастило. Російська ракета, яку ми почули з безпілотника, влучила прямо у двері нашого автомобіля. На щастя, в машині нікого не було. Все це було дуже близько до нас. Ось так зараз виглядає Україна для мільйонів людей –  постійна небезпека для життя", – каже Йохан Фредрікссон.

Сайт шведського мовника уточнює, що співробітники TV4 перебувають у звітній поїздці на Запоріжжі, де вони збиралися зняти сюжет про український контрнаступ. Внаслідок влучання російського безпілотника було знищено автомобіль, у якому вони їхали, та знімальне обладнання.

"Ми раді, що всі обійшлися без тілесних ушкоджень. Ми дотримувалися процедур безпеки, встановлених у редакції. Обидва наші журналісти мають великий досвід роботи в зонах бойових дій, і це допомогло їм швидко зрозуміти, що відбувається", — зазначив Фредрік Малмберг, директор новин TV4 Nyheterna.

У повідомленні зазначається, що влада Запорізької області висловила занепокоєння з приводу атаки.

Атаку російського безпілотника на автомобіль шведських журналістів прокоментував і прем'єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон:

"Це підкреслює, що війна постійно зачіпає людей, які є абсолютно цивільними і які перебувають там з інших причин. Я припускаю, що буде дуже ретельно розслідувано, що за цим стоїть. Не можна виключати, що це той наслідок, який хоче бачити Росія: щоби журналісти не сміли там бути, щоби вони якомога менше висвітлювали цю війну".

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 666. Теги: беспилотник терроризм
Поделиться: