Рашисти масовано обстріляли Запоріжжя: поцілили в енергетичний обʼєкт та пошкоджено 20 житлових будинків

Опубликовано 2024/06/01 - 08:17

Сьогодні вночі російські окупанти здійснили масовану комбіновану атаку по містах України, під ворожий удар потрапило й Запоріжжя. За даними обласної та міської влади, в Запоріжжі рашисти вгатили по обʼєкту енергетичної інфраструктури. Також пошкоджено більш ніж 20 житлових будинків та закладів соцсфери. Докладніше - "ЗаБор".

Перші удари російські війська завдали по Запоріжжю близько 3-ї години ночі. Під час атаки в місті було чутно до 10 вибухів.

Так, голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив, що рашисти поцілили в об'єкт інфраструктури в Запоріжжі. Також є пошкоджені будинки. На щастя, ніхто не постраждав.

"Вночі росіяни масовано атакували Запоріжжя. Поцілили в один із обʼєктів енергетичної  інфраструктури. Є руйнування. Пошкоджені і понад 20 житлових будинків та закладів соціальної сфери. Люди не постраждали", - йдеться в повідомленні голови ЗОВА.

Також ракетні удари по Запоріжжю прокоментувала й в.о.мера Регіна Харченко.

"Вночі країна-агресор здійснила масовану атаку на Україну. У нашому Запоріжжі в результаті ворожого обстрілу пошкоджено енергетичний обʼєкт, понад 20 житлових будинків і обʼєктів соціального спрямування. Без постраждалих! Комунальні служби спільно з представниками районних адміністрацій з ночі ліквідовують наслідки терористичного удару", - йдеться в повідомленні секретаря міськради.

Якщо постраждала ваша оселя - повідомляйте на 15-80 (зі стаціонарних) чи з мобільних:

- (061) 787 15 80
- (050) 414 15 80
- (067) 656 15 80 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3018. Теги: война ракетный удар обстрелы терроризм
Поделиться: