Прокуратура подала позов до суду щодо неналежного стану у Запоріжжі... укриттів (фото)

Опубликовано 2023/03/30 - 09:47

У Запоріжжі на балансі одного з комунальних підприємств знаходяться 3 укриття, що розраховані на понад 300 осіб. Однак вони не придатні для використання через неналежний стан. Прокуратура звернулась до суду з цього приводу. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо що торік запоріжці в мережі доволі часто критикували міську владу за відсутність, чи неналежний стан укриттів. Особливо після того, як стало відомо, що на таблички з написом "укриття" витратили більше 1 млн гривень.

В інших містах почали будувати укриття на зупинках, а ось у Запоріжжі вирішили це зробити у парках.

І ось за даними обласної прокуратури, на балансі одного із запорізьких комунальних підприємств перебувають три захисні споруди, що розміщені у більш заселеній частині Запоріжжя.

Так, ці споруди розраховані на укриття понад 300 осіб, однак, як до, так і після введення в Україні воєнного стану, через бездіяльність балансоутримувача вони не приведені у готовність, та не здатні забезпечити захист місцевого населення.

"Це стало підставою для звернення прокуратури до суду із позовами про зобов’язання комунального підприємства привести протирадіаційні укриття у відповідний до вимог чинного законодавства стан", - повідомляє прокуратура.

Наразі Запорізьким окружним адміністративним судом у цих справах відкрито провадження та розпочато судовий розгляд.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 582. Теги: укрытия
Поделиться: