В Запоріжжі міська влада у минулому місяці витратила 1 млн гривень на... таблички

Опубликовано 2023/01/11 - 15:50

Запорізька міська рада у грудні зробила замовленя на виготовлення табличок-вказівок "УКРИТТЯ" на загальну суму понад 1 млн гривень. При цьому цікаво, що переможець тендера зараєструвалась, як ФОП лише за 3 місяці до того. Окрім цього, у тендері була лише ця підприємця і конкурентів у неї не було. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, що раніше став резонансним монтаж укриттів, які з'явилися у парках-скверах. А до того були скандальні витрати міської влади на закупку трамвая у часи, коли йде тотальна економія електроенергії і увесь комунальний транспорт взагалі на виходить на маршрути.

А зараз журналістам "ЗаБору" стало відомо про ще одні бюджетні витрати, де прослідковуються ознаки корупції.

В державній системі закупівель Prozorro 9 грудня був опублікований тендер на закупівлю табличок "УКРИТТЯ". Всього таких вказівок замовили 1,5 тисячі штук.

Так, загальна сума тендера склала - 1 031 250 гривень.

ukrit.jpgПереможцем тендеру стала ФОП Петрунь Тетяна Михайлівна.

protokol.jpgПри цьому цікаво, що як підприємець вона зареєструвалась в держсистемі лише 12 вересня 2022 року. А вже через 3 місяці Тетяна Михайлівна отримує велике замовлення від міської ради Запоріжжя. Також важливим є і те, що ціна за виконання роботи зазначена саме така, яка і в графі "очікувана ціна" від замовника.

Тут варто зазначити, що в системі Prozorro тендер був опублікований вже за фактом вкладеного договору із постачальником. Тобто відкритого конкурсу не було.

При цьому в соцмережах вже здійнялась хвиля глуму щодо цих табличок. А все через фразу "Сім шляхів до пригод" поруч із словом "УКРИТТЯ".

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 13339. Теги: тендер мэрия укрытия
Поделиться: