Стало відомо скільки коштів витратила міська влада Запоріжжя на модульні укриття у парках (фото, відео)

Опубликовано 2023/01/09 - 07:11

Нещодавно в центрі Запоріжжя почали монтувати модульні бетонні укриття, що зможуть захистити людей від ударної хвилі та уламків боєприпасів. Так, в мережі люди висловлювали невдоволення, що ці укриття будували у зонах відпочинку - далеко від жилого сектору. Також деякі ресурси "розганяли" скандал - нібито влада приховує вартість даних укриттів. Відомо, що встановлення однієї споруди модульного типу коштує 410-420 тисяч гривень. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, раніше "ЗаБор" повідомляв, що після критики міської влади у Запоріжжі почали розміщувати модульні укриття. Щоправда, монтують їх не біля зупинок транспорту, як у інших містах, а в зонах відпочинку

Так, в мережі деякі пабліки підіймали скандал з приводу того, що запорізька міська влада приховує вартість модульних споруджень. Однак "Суспільне Запоріжжя" після публікації даних про відкриття укриттів, вже повідомляло, що вартість одного модульного укриття за умови її встановлення або у грунт, або на поверхні складає від 410 до 420 тисяч гривень.

Їм таку інформацію розповіла, начальниця виробничого відділу комунального підприємства “Титан” Ольга Сліпченко. 

Так, на даний момент у Запоріжжі встановили 5 модульних сховищ: в Центральному парку культури та відпочинку "Дубовий Гай", у парку Перемоги, в ландшафтному парку вздовж Набережної магістралі, на Центральному міському пляжі та на території комунального підприємства "Титан".

Ще вісім подібних сховищ за кошти міського бюджету придбали для працівників комунального підприємства "Зеленбуд". Одне з них встановили у Парку Трудової слави, решту на території підприємства, де поруч немає укриттів. 

Люди у коментарях висловлюють невдоволення такими місцями влаштування укриттів і вважають, що в наступному на їх місці з'являться туалети, чи кафе. 

Згідно з даними порталу Prozorro, усього таких укриттів закуплено містом на суму 12 мільйонів 120 тисяч гривень - це близько 28 штук.

Займається встановленням компанія ТОВ "Керуюча компанія Буд Сіті", яка була створена лише у вересні 2020 року, із статутним капіталом 10 тисяч гривень. Директоркою компанії є Діденко Євгенія Костянтинівна.  Як повідомляють, у запорізьких соцмережах, згідно її номеру (по getcontact) який був вказаний у тендерній документації, Євгенія Діденко на останніх місцевих виборах, курувала членів ДВК у Хортицькому штабі партії Єднання, Володимира Буряка.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1869. Теги:
Поделиться: