В Запоріжжі АШАН готується до закриття: пусті полиці, знижки та чутки про нового орендаря (фото, відео)

Опубликовано 2024/02/16 - 11:36

В Запоріжжі гіпермаркет АШАН готується до закриття свого магазину. Там зараз багато пустих полиць, на велику кількість товарів в гіпермаркеті значні знижки (30-40%). При цьому не дивлячись на знижки людей в магазині не так вже й багато. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, в січні компанія АШАН офіційно підтвердила, що вони закриють свої магазини у Запоріжжі та Кривому Розі. Тоді в заяві компанії говорилось, що в цих містах вони переходять в онлайн-формат роботи. Фізичні магазини закриються для покупців вже у квітня 2024 року. Офіційно, причина закриття - це закінчення договору оренди.

Так, на сьогодні в АШАНі в Запоріжжі можна побачити, що гіпермаркет готується до закриття. У гіпермаркеті помітно поменшало деяких товарів, зокрема на деякі групи товарів збільшилася знижка.

Варто зазначити, що помітно спорожніли полиці зі свіжими харчовими продуктами. Зникли великі акваріуми, де продавали свіжу рибу, поменшало м'яса,  зникли полиці з молочною продукцією від АШАНу. Також порожні полиці стоять у відділах із товарами для дітей, деякими товарами для дому, консервами, кави-чаю, крупами й таке інше. 

Натомість на товари, на які, як вважають в макеті, буде ще попит, і знижки незначні й вони досі в великому обсязі на полицях. Це стосується одягу, валіз, техніки. 

Майже у кожному відділі гіпермаркету виставлені речі або продукти з акціями. Наприклад, зі знижками продаються морожені рибні продукти. Окрім цього, можна побачити знижки на деякі алкогольні напої та товари для дому. Середній показник знижок – до 30-40%. 

Цікаво, що працівники гіпермаркету прибирають товари з полиць за такою схемою: спочатку з нижніх полиць, а потім з верхніх, залишаючи товар тільки на середніх полицях. 

Також в гіпермаркеті закрили каси самообслуговування. Через це на касах утворюються великі черги.

При цьому варто зазначити, що не дивлячись на знижки на більшість товарів гіпермаркету АШАН, людей в магазині не так вже й багато.

Варто також зазначити, що кореспондент "ЗаБору" поспілкувався з працівниками гіпермаркету у Запоріжжі. Й вони не кажуть, який магазин може з'явитись на їх місці після закриття. Нагадаємо, у 2022 році повідомлялось, на місці АШАНу в Запоріжжі відкриють супермаркет "Сільпо"

Офіційно зараз теж немає інформації стосовно того, хто прийде на місце АШАНу, але інші орендатори, з якими довелося поспілкуватися, вважають, що прийде саме "Сільпо", така неофіційна інформація курсує "Сіті Моллом".

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4276. Теги: АШАН ТРЦ Сити Молл
Поделиться: