Стала відома нова дата закриття АШАНу в Запоріжжі: деталі

Опубликовано 2024/02/24 - 10:25

В березні в Запоріжжі закриється гіпермаркет АШАН і перейде лише на онлайн замовлення. Так, зараз в магазині знижки майже на всі товари, в деяких відділах повністю пусті полички та багато людей на касах.  Так, за інформацією працівників, дату закриття гіпермаркету перенесли вже на 3 березня. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, в січні компанія АШАН офіційно підтвердила, що вони закриють свої магазини у Запоріжжі та Кривому Розі. Тоді в заяві компанії говорилось, що в цих містах вони переходять в онлайн-формат роботи. Фізичні магазини закриються для покупців вже у квітня 2024 року. Офіційно, причина закриття - це закінчення договору оренди.

Вже в лютому "ЗаБор" писав, що АШАН активно готується до свого закриття - там багато пустих полиць, на велику кількість товарів в гіпермаркеті значні знижки (30-40%).

Так, на сьогодні в гіпермаркеті знижки майже на всі товари. В самому магазині багато людей, запоріжці закуповуються товарами зі зниженими цінами. В деяких відділах вже майже повністю пусті полиці без продуктів.

Як передає кореспондент "ЗаБор" в магазині знову відкрили каси самообслуговування, які закрили перед цим. Ймовірно, це через те, що на звичайних касах утворювались великі черги через великий потік людей.

Так, "ЗаБор" поспілкувався з працівниками АШАНу щодо дати їх закриття. Вони заявили, що остаточно гіпермаркет закриється наступними вихідними, 3 березня.

Також поцікавились у працівників стосовно того, що планують відкрити замість АШАНу. Так, раніше була інформація, що сюди може зайти "Сільпо". Працівники кажуть, що відомо було про перемовини з "Сільпо" та "Варусом", але їм про їх наслідки наразі нічого не повідомляли.  До того ж за їх словами, немає ніякої підготовки приміщення для того, щоб на їх місце заїхав новий супермаркет. 

Працівники гіпермаркету відмічають те, що їх місце може поки залишитись без іншого супермаркету, адже не всі компанії можуть погодитись постійно закриватись на повітряні тривоги, згідно з політикою ТРЦ "City Moll".

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2718. Теги: АШАН ТРЦ Сити Молл
Поделиться: