Очільник ЗОВА заявив про марнотратство міської влади Запоріжжя: закупку вживаних генераторів, Мунварту та пропуск грошей через церковників (відео)

Опубликовано 2023/10/05 - 17:18

Навколо Запоріжжя та області регулярно виникають скандали через нецільове використання коштів місцевою владою. Сьогодні очільник ЗОВА Юрій Малашко зустрівся із депутатами міськради з приводу цього й провів брифінг. За його словами, міська влада закупала вживані генератори за ціною нових, а Департамент культури відмивав бюджетні кошти через церковників. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, вчора, 4 жовтня, голова Запорізької ОВА Юрій Малашко анонсував чистки в апараті та перевірки на поліграфі чиновників. Перед цим ЗОВА потрапила у серію корупційних скандалів. 

Сьогодні, 5 жовтня, Малашко провів зустріч із Запорізькою міською радою, де заявив, що подав звернення до правоохоронних органів за фактом корупційних діянь, вчинених посадовцями, в тому числі й міської ради.

Після цього він провів брифінг для журналістів, на якому був присутній кореспондент "ЗаБору". Там Юрій Малашко заявив, про нецільове використання бюджету міською владою Запоріжжя та посадовцями.

"Ці всі речі вони зараз розслідуються правоохоронними органами. Всі матеріали надані й більш того, я знаю вже, що є кримінальні провадження. Наприклад, як через церковників пропускали гроші, як вживані генератори були закуплені, як нові й т.д. Я думаю, що найближчий час уже й рішення буде теж", - заявив Малашко на брифінгу.

На самій зустрічі із депутатами, він заявив, що в Департаменті культури й туризму відмивалися бюджетні кошти з церковниками, передає видання "061".

Зокрема журналістам, передає "ЗаБор", Юрій Малашко заявив, що марнотратство та нецільове використання грошей владою має припинитися. А коли його попросили навести приклади цього, то він згадав про створення КП "Муніципальна Варта". За його словами, воно фактично дублює функції охорони.

Також на брифінгу очільник Запорізької області та його заступник Валерій Шевченко заявили про те, що було розкрадено близько 20 мільйонів гривень на ремонті Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності, яка підпорядкована Запорізькій обласній раді. Сьогодні туди із перевіркою прийшла Держаудитслужба. Зайти на територію змогли тільки за допомогою правоохоронців.

Нагадаємо, нещодавно з'явилась інформація, що очільника Запорізької ОВА Юрія Малашко готуються відправити у відставку через постійні корупційні скандали, які виникають навколо міської та обласної влади. На брифінгу голова області, спростував інформацію про звільнення.

Так, за попередньою інформацією із джерел в ОП, доля Малашко мала вирішитися у цей понеділок. Так, колишня заступниця голови ЗОВА Злата Некрасова вже опублікувала в мережі фото Малашко з написом "Game over". Але ... очільнику дали другий шанс виправити положення в області.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4996. Теги: Юрий Малашко бюджет мэрия
Поделиться: