Нова заступниця голови Запорізької ОВА вже пішла з посади: подробиці

Опубликовано 2024/07/10 - 15:44

В Запорізькій ОВА звільнилась нова  заступниця голови. Іван Федоров повідомив, що з посади пішла Наталія Будяк, яка відповідала за питання медицини, й пішла вона  (за його словами) через стан здоров'я. Нагадаємо, що Будяк потрапила у скандал через ліквідацію Протипухлинного центру. Докладніше - "ЗаБор".

Про те, що Наталія Будяк буде йти з посади неофіційна інформація з'явилася ще два тижні тому. Зараз те, що вона таки пішла з посади заступниці голови Запорізької ОВА повідомив сам Іван Федоров на сьогоднішньому брифінгу. За його словами, вона пішла за станом здоров'я.

"Пані Наталя півтора тижні тому склала повноваження, як заступник голови ОВА. На жаль, це було зроблено за станом її здоров'я. Це дійсно втрата для команди. Я думаю, що найближчі кілька тижнів буде відомо, хто стане з заступників на цей напрямок. На сьогодні цей функціонал перерозподілений між заступниками", - повідомив Федоров.

Нагадаємо, голова Запорізької ОВА Іван Федоров представив своїх нових заступників на початку травня 2024 року, коли вони вже безпосередньо заступили на роботу. Тоді він повідомив, що Наталія Будяк стала заступницею Федорова з питань охорони здоров'я. "ЗаБор" розповідав, що відомо про чиновницю та її декларацію.

Нагадаємо також, що Будяк прийняла активну участь в скандальній ліквідації Протипухлинного центру і приєднанню його до обласної клінічної лікарні. Працівники центру назвають приєдлання "рейдерським захопленням" і звинувачують Запорізьку ОВА в порушенні низки законодавчих автів, в тому числі і рішення РНБО

При цьому Федоров на брифінгу повідомив, що цього тижня до роботи на посаді заступника приступив Володимир Чередніченко. Він відповідає за напрямок цифрової трансформації.

Як зазначив голова Запорізької ОВА, на сьогодні в адміністрації вакантні три посади заступників.

"В нас наразі є вакансії трьох заступників. В нас одна людина наразі проходить спецперевірку, я сподіваюся, що вже найближчими тижнями вже приступить до своїх виконання обов'язків, ще в нас залишиться дві вакансії", - заявив Федоров.

Варто зазначити, що  5 липня також стало відомо, що з посади пішла керівниця апарату Запорізької ОДА Зінаїда Бойко. Вона працювала в ОДА з 2005 року, а безпосередньо на посаді керівниці апарату з 2018 року.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1218. Теги: Федоров Иван Наталья Будяк
Поделиться: