Погодний колапс у Запоріжжі: плаваючі машини, затоплені під'їзди та проблеми з громадським транспортом (відео)

Опубликовано 2023/05/30 - 15:42

Сьогодні у Запоріжжі через сильну негоду стався справжній колапс. Так, у різних частинах міста затоплює дороги, через що машини, фактично, плавають та тонуть у воді. В деяких багатоповерхових будинках затоплює під'їзди. А також проблеми із громадським транспортом. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" повідомляв, що через непогоду у Запорізькій області було повністю знеструмлено 12 населених пунктів. Також досі проблеми з електропостачанням і в самому Запоріжжі. 

Так, через негоду в обласному центрі стався справжні транспортний колапс. Особливо серйозна ситуація на дорогах у центрі міста. Так, на вулиці Тюленіна перед заїздом на міст дуже сильний потік води. Там машини стоять у воді майже по фари.

Багато води й на вулиці Перемоги біля Вознесенівського ринку.

Також машини "плавають" у воді у на Бульварі Шевченка просто біля самої мерії.

При цьому через непогоду проблеми не тільки на дорогах. Так, на вулиці Сергія Синенка, що в Дніпровському районі Запоріжжя, заливає під'їзд.

Також варто зазначити, що через затоплені дороги не ходить громадський транспорт. Зокрема, зовсім не їздили маршрутки на 4-й південний мікрорайон. 

На дорогах виникають величезні затори через калюжі. Місцеві жителі Запоріжжя скаржаться на те, що зливозводи (ливневки) не розчищені практично у всіх районах міста. Серйозна ситуація із затопленнями майже в усіх районах Запоріжжя, зокрема на Набережній, в Шевченківському районі, в Південному мікрорайоні.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2594. Теги: непогода ливень ливневки потоп
Поделиться: