Наслідки ракетного обстрілу Запоріжжя: рух по ДніпроГЕСу буде перекритий на всі вихідні (відео)

Опубликовано 2024/06/01 - 15:07

Сьогодні, 1 червня, російські терористичні війська завдали ударів по Запоріжжю та енергетичній інфраструктурі міста. Голова Запорізької ОВА прокоментував перекриття руху на греблі ДніпроГЕС й заявив, що відновити рух транспорту на викидні вже не планують. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, сьогодні вночі російські окупанти здійснили масовану комбіновану атаку по містах України, під ворожий удар потрапило й Запоріжжя. За даними обласної та міської влади, в Запоріжжі рашисти вгатили по об’єкту енергетичної інфраструктури. Також пошкоджено більш ніж 20 житлових будинків та закладів соцсфери. На щастя, ніхто не постраждав.

Відомо, що під час нічної атаки в Запорізькій області також працювали сили ППО. Так, оборонці неба знищили 3 ворожі шахеди, а також збили крилату ракету Х-101/555.

Також "ЗаБор" писав, що після нічних масованих ракетних ударів по Запоріжжю, було тимчасово перекрито рух греблею ДніпроГЕС. Поки рух не відновлено.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров, запевняв, що ніхто не постраждав внаслідок ракетних ударів. Проте пошкоджень зазнали багатоповерхові будинки, десятки автівок. Наразі перекрито рух через нашу ДніпроГЕС з лівого берега на правий та навпаки. 

Раніше Федоров анонсував відкриття руху по дамбі вже за декілька годин. Але зараз він заявляє, що рух транспорту не відновлять на вихідних. 

"Після детального обстеження наслідків ворожого ракетного удару прийняли рішення не відкривати рух греблею на вихідні дні. За цей час маємо зробити все необхідне, щоб максимально убезпечити учасників руху" - заявляє голова ЗОВА.

Фото: архівне

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3646. Теги: Днепрогэс результаты обстрелов перекрыто движение
Поделиться: