Міська влада офіційно прокоментувала завершення опалювального сезону в Запоріжжі

Опубликовано 2023/03/27 - 11:25

Раніше з'явилась інформація, що не дивлячись на похолодання опалювальний сезон у Запоріжжі планують завершити 27 березня. Тепер це офіційно прокоментували у мерії міста і повідомили, коли в домівки запоріжців перестануть подавати тепло. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, як повідомляв раніше "ЗаБор", у Верховній Раді анонсували, що опалювальний сезон у деяких регіонах може завершитися вже після 20 березня. Вчора ж стало відомо, що міська влада вирішила завершити опалювальний сезон з понеділка, 27 березня, просто перед похолоданням.

Так, тепер в.о.мера Запоріжжя Анатолій Куртєв офіційно прокоментував завершення опалювального сезону у місті. За його словами, від сьогодні почнуться підготовчі роботи, які триватимуть до 31 березня. Після їх завершення опалення у Запоріжжі буде відключено.

"Цього тижня у Запоріжжі завершується опалювальний сезон.Сьогодні, 27 березня, стартують необхідні для цього підготовчі роботи, які триватимуть до 31 березня. Після їх завершення (тобто цієї пʼятниці) опалення у місті буде відключено. Рішення про завершення опалювального сезону прийняте відповідно з діючим законодавством та існуючими нормативними актами. 

Концерну «Міські теплові мережі» та іншим теплопостачаючим підприємствам, організаціям доручено виконати відключення споживачів теплової енергії у встановлений термін. Керуючі компанії, ОСББ, ЖБК та інші балансоутримувачі житлових будинків, будівель повинні при відключенні опалення провести відключення внутрішньобудинкових систем опалення, залишивши їх при цьому заповненими водою", - заявив секретар міськради.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1458. Теги: отопление
Поделиться: