Коли в Запоріжжі може закінчитися опалювальний сезон?!

Опубликовано 2023/03/17 - 07:40

Опалювальний сезон в Україні може завершитися раніше, ніж зазвичай. Тепла погода дозволяє розпочати відключення опалення в деяких регіонах уже з 20 березня. Це може стосуватися і Запорізької області. Докладніше - "ЗаБор".

Голова Комітету Верховної Ради з питань ЖКГ Андрій Герус розказав про те, коли в регіонах України можуть почати відключати опалення. За його словами, дострокове завершення опалювального сезону допоможе Україні заощадити енергоресурси.

"В Україну поступово приходить тепла весняна погода. З огляду на прогноз погоди, з понеділка (20 березня. – ред.) у деяких регіонах можна завершувати опалювальний сезон та заощадити енергоресурси, у тому числі газ", – зазначив Герус.

При цьому варто зазначити, що раніше в "Нафтогазі України" прогнозували, що батареї в будинках українців стануть холодними, ймовірно, вже на початку квітня, а не наприкінці березня.

"Є надія, що зможемо завершити сезон з самого початку квітня, але якщо буде холодно, теплопостачання триватиме", – заявляв глава компанії Олексій Чернишов в ефірі національного телемарафону.

Він додав, що запасів газу Україні вистачить до кінця опалювального сезону, навіть якщо ще будуть холоди. Однак при цьому також нагадав про необхідність економити ресурси.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 882. Теги: отопление
Поделиться: