Мерія Токмака вирішила замовити ремонт водопроводу в окупованому місті за півмільйона гривень

Опубликовано 2023/07/28 - 15:56

Влада Токмака, яка зараз через окупацію міста перебуває у Запоріжжі, продовжує потрапляти у скандали. Так, стало відомо, що виконком міста, який підпорядковується Токмацькій військовій адміністрації, вирішив замовити реконструкцію водопроводу більш ніж за 500 тисяч гривень, попри те, що місто поки окуповане. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в очільника міської військової адміністрації Токмака Олександра Чуба за рік роботи на посаді зарплата перевищила оклад в понад 3 рази й він отримав більше півмільйона гривень. Пізніше стало відомо, що окрім надбавок для себе й своїх співробітників, голова ВА ще й оформив виплати ВПО. Водночас переселенці з Токмацької громади заявляють, що потреби громади не забезпечуються, а бюджетники скаржаться на невиплати зарплат. Після цього з'явилась інформація, що виконком вирішив купити авто за майже 750 тисяч гривень.

Тепер на сервісі закупівель Прозорро "ЗаБор" знайшов тендер від 4 липня від Токмацького виконкому на замовлення реконструкції ділянки водопроводу в місті, яке наразі знаходиться під окупацією російських військ.

Очікуваною вартістю на проведення робіт вказано - 571 789 гривень (понад півмільйона гривень).

За інформацією "ЗаБору", вчора, 27 липня, Запорізька обласна військова адміністрація, дізнавшись про проведення тендеру, анулювала його. Це означає, що гроші на "реконструкцію" виділені не будуть.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1922. Теги: тендер
Поделиться: