Директору та працівникам Запорізького протипухлинного центру, які підписали позов до суду, принесли повістки

Опубликовано 2024/05/23 - 16:38

Сьогодні, 23 травня, стало відомо, що медичним працівникам Запорізького протипухлинного центру, які борються за скасування рішення про їх приєднання до обласної клінічної лікарні, принесли повістки ТЦК. Цікаво, що повістки принесли само ініціативній групі - тим, хто підписав судовий позов, який подали на ЗОВА. Також повістку принесли й директору лікарні. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, раніше "ЗаБор" писав, що Комунальне некомерційне підприємство Запорізький регіональний протипухлинний центр (колишній онкодиспансер) ліквідують, через приєднання його до Запорізької обласної клінічної лікарні. Працівники центру звинувачують Запорізьку ОВА в порушенні рішення РНБО. Вони підписали колективне звернення до уповноважених осіб.

Як повідомляв "ЗаБор", 13 травня в Запорізькому окружному адміністративному суді повинно було відбутися засідання. У позові йшлося про визнання незаконним та скасування розпорядження щодо припинення існування спеціалізованого онкоцентру і приєднання його до обласної лікарні

Однак Запорізький окружний адміністративний суд прийняв рішення залишити заяву без розгляду. Сталося це через те, що його "відізвала" ліквідаційна комісія. Але медики вирішили тоді подавати до суду вже не як від Пухлинного центру, а як особисто від медпрацівників. Суд не прийняв до розгляду і цей позов, аргументуючи це тем, що колектив медпрацівників не ж юридичною установою, чи особою, розповіли медики. Вони у свою чергу подали апеляцію на це рішення. Адже виходить, що зараз вони взагалі не можуть відстоювати свої права. 

Сьогодні, 23 травня, стало відомо, що ініціативній групі працівників протипухлинного центру, які підписали судовий позов на Запорізьку ОВА, принесли повістки ТЦК. Також повістку видали й директору самої лікарні.

Як розповіли "ЗаБору" працівники, видавали повістки переважно по місцях, де вони прописані. І торкнулося це саме тих чоловіків, що є ініціативною групою в медцентрі - 8 тих, хто підписав позов до суду, заступника директора, юриста та самого директора. Іншим медпрацівникам повістки не видавали, розповідають в онкоцентрі. Так, наприклад, директору протипухлинного центру повістку принесли сьогодні на роботу. 

Медики заявляють, що це вже не просто тиск, а використання адміністративно-силового механізму з метою залякування інших. 

Нагадаємо, що працівникам Протипухлинного центру дали усього три дні, щоб вони написали заяви на прийом на роботу до обласної лікарні, але на звільнення.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2001. Теги: онкодиспансер онкология Запорожская областная клиническая больница Федоров Иван
Поделиться: