В Запоріжжі пройшов перший суд у справі проти ліквідації Протипухлинного центру (фото, відео)

Опубликовано 2024/05/14 - 13:22
В Запоріжжі пройшов суд у справі проти ліквідації Протипухлинного центру

В Запоріжжі пройшов суд у справі проти ліквідації Протипухлинного центру

Відбувся розгляд справи щодо ліквідації спеціалізованого центру та підпорядкуванню його ЗОКЛ. До речі, як такого, засідання не відбулося. Суддя залишив заяву без розгляду. Чому – розбирався «ЗаБор».

Раніше ми писали, що Комунальне некомерційне підприємство Запорізький регіональний протипухлинний центр (колишній онкодиспансер) ліквідують, через приєднання його до Запорізької обласної клінічної лікарні. Працівники центру звинувачують ЗОВА в порушенні рішення РНБО. Вони підписали колективне звернення до уповноважених осіб.

Як повідомляв «ЗаБор», 13 травня о 14:00 в Запорізькому окружному адміністративному суді повинно було відбутися засідання. Так, у позові йдеться про визнання незаконним та скасування розпорядження щодо припинення центру як такого. 

Вчора ввечері стало відомо, що Запорізький окружний адміністративний суд в особі головуючої судді Лідії Максименко прийняв рішення …залишити заяву без розгляду.

«ЗаБор» поспілкувався з директором центру Михайлом Єсаянцом, який повідомив що суддя взяла перерву на 10 хвилин, повернулася через 20 та оголосила рішення.

Як заявив директор: «Нам наразі відмовили. Ми будемо подавати апеляцію».

До слова, на підтримку центру біля приміщення суду зібралося біля 200 людей. Переважно, це були медики та пацієнти онкоцентру.  На суді був і відомий громадський активіст Андрій Маджаров (СарматTV). Він провів пряму трансляцію біля будівлі та поспілкувався з юрисконсультантом центру, який пояснював, чому суд відмовив у розгляді справи.

Також медики центру розповіли «ЗаБору», що керівництво Протипухлинного центру, яке ЗОВА відправило у відставку, подало позов до суду ще у п’ятницю. Усі необхідні печатки було передано ліквідаційній комісії в той й же день. А під час засідання представником цієї комісії було подано заяву про відмову в цьому позові.  Суд цю відмову прийняв, чим позбавив КНП «ЗРПЦ» права на захист порушеного права, оскільки не визнав директора та юрисконсультанта уповноваженим представником підприємства.

Наразі, медики Протипухлинного центру вирішили подавати позов вже від себе.

Нам зараз відомо, що ліквідаційна комісія надала 3 днів працівникам центру на те щоб вони написали заяву. Як пояснив працівник Протипухлинного центру Юрій Баршак: 'ТИСК НА ПРАЦІВНИКІВ ЗРПЦ ПОСИЛЮЄТЬСЯ! Ліквідатори дають ТРИ дні щоб працівники Центру написали заяву на перехід в ЗОКЛ, або звільнення"

Фото: соцмережа, «Форпост»

Просмотров: 1585. Теги: онкодиспансер
Поделиться: