З'явилося відео з моментом влучання російської ракети у готель в центрі Запоріжжя

Опубликовано 2023/08/11 - 13:44

Вчора ввечері російські окупанти обстріляли Запоріжжя, зруйнувавши готель у центрі міста біля парку. Так, у мережі з'явилося відео того, як ракета влучає у готель - на кадрах видно, що обидві російські снаряди влучили саме в готель. При цьому запоріжці коментарях незгодні із висновком правоохоронців, із визначенням типу ракет, які запустили окупанти. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, 10 серпня рашисти здійснили ракетний обстріл Запоріжжя й зруйнували готель Reikartz в центрі міста

В готелі працював відкритий басейн, де були відпочиваючі. Також тут був літній дитячий лагерь, який працював до 18 години цього дня. 

 За останніми даними кількість постраждалих людей зросла до 19, серед них четверо дітей. Одна жінка загинула.

Так, у мережі опублікували відео з моменту прильоту. Згідно з кадрами можна зробити висновок, що обидві ракети росіян влучили у готель.

При цьому в МВС ще вчора повідомили, що рашисти застосували ракети "Іскандер" для обстрілу Запоріжжя. Однак самі запоріжці, які бачили ракети, що летіли, не згодні із висновком правоохоронців щодо ракет "Іскандер". Мешканці запевняють, що це не може буде "Іскандер" й, за їх твердженням, по Запоріжжю вдарив "Калібр".

Як повідомила сьогодні пресслужба Запорізької обласної прокуратури дві крилаті керовані ракети влучили по території готельно-ресторанного комплексу в центрі міста.

Просмотров: 1206. Теги: война ракетный удар терроризм
Поделиться: