Заступнику Запорізької облради повернули кошти, що вилучили під час обшуків - ЗМІ

Опубликовано 2024/04/18 - 12:11

Стало відомо, що минулого тижня пройшли засідання щодо справи заступника обласної ради Запоріжжя Владислава Куценко, якого підозрюють в корупції. За даними всеукраїнських ЗМІ, Апеляційна палата ВАКС зняла арешт з банківського рахунку Куценка та повернула кошти, вилучені під час обшуків. А прокурор під час засідання заявив, що доказів причетності посадовця до корупції – немає. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що 19 лютого НАБУ повідомили, що викрили на хабарі заступника голови Запорізької облради, його помічника та місцевого депутата. Посадовці, за їх даними,  намагалися підкупити директора обласного медичного закладу хабарем у розмірі 500 тисяч гривень. Вже 23 лютого Вищий антикорупційний суд виніс рішення щодо запобіжного заходу - арешт з альтернативою внесення застави в понад 3 мільйони гривень. А 27 лютого за Куценко внесли відповідну заставу й він вийшов з-під арешту.

Так, тепер українські ЗМІ повідомляють про нові подробиці розслідування щодо Куценко.

Заступник голови Запорізької облради Владислав Куценко, котрий опинився під слідством НАБУ, відкидає звинувачення щодо своєї причетності до корупційних дій. Про це заявив у коментарі виданню "Українські новини" адвокат чиновника.

Адвокат Куценка стверджує, що доказів причетності посадовця до корупції – немає, зокрема, їх не знайшли під час обшуків у квартирі підозрюваного.

"Під час обшуку у квартирі речові докази не вилучались", - пише видання із посиланням на слова прокурора під час судового засідання в Апеляційній палаті ВАКС.

Також Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду зняла арешт з банківського рахунку Куценка та повернула кошти, вилучені під час обшуків. Розслідування справи продовжили на 2 місяці, хоча детектив НАБУ просив 6 місяців.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 754. Теги: Куценко Владислав облсовет
Поделиться: